Навигация
Реклама
Реклама

Книга "Останнє Правило Чарівника, або сповідники. Книга 2" - Гудкайнд Террі - Читати онлайн - Завантажити fb2 - Купити, Відгуки - Літмір

Останнє Правило Чарівника, або сповідники. книга 2

Люди в безлічі віддаються Темряві.

Цілі міста і народи схиляються перед могутністю Зла. І навіть ті деякі, чиї душі ще вільні від влади Мороку, безпорадні - і не в силах зупинити прихід нової епохи - епохи жорстокості, зради і горя. І легендарний Річард Сайфер, лорд Рал, Шукач Істини, прекрасно розуміє: чорні часи настали з його вини. Йому і належить вийти на останню битву зі Злом - і допомоги чекати нізвідки, бо цього разу поруч з Річардом не буде навіть його дружини і соратниці Келен Амнелл. Коли сонце знову зійде над світом - доля вже винесе свій вирок. І допоможе Річарду в його битві лише Останнє Правило Чарівника - найбільше з усіх, що не написане в жодній з багатьох магічних книг, забуте ще в Предковічних дні ...

Поділитися: Поділитися:   : 0 Мій статус книги: : 0 Мій статус книги:

*. *. 170.194

Нехай фанати закидають мене камінням, але все ж ...
Враження неоднозначні. Перш за все, це величезна праця. 12 томів, кожен з яких вельми не маленький, це дійсно РОБОТА. Похвала автору, що у нього вистачило терпіння на таку велику серію. У мене цього терпіння вистачило насилу.
Що хорошого? Так ось, мабуть, книги 1, 2, 3, 5, 8. В іншому - Гудкайнд - майстер повторень. Кожну книжку він переказує, що було у всіх попередніх з нудотним пунктуальністю. Так, нагадування - це іноді добре, але все ж не до фанатизму. Коли на 100 сторінок йде переказ, що з себе представляє головне зло серії (це ми ще в третій книзі вивчили, в четвертій зазубрили) - це вже, вибачте, перебір. Заради чого? Заради обсягу? Не треба так...
Головний герой. Сам по собі досить хороший, і думки у нього непогані, і дії радують, АЛЕ ВІН, чорт візьми, ЧАРІВНИК! І 11 книжок майже не розвивати його здібності ?! ЧОМУ? Я все чекала цього, але не отримала, на жаль.
Окремий мінус книзі 7. Більш занудного і тягомотно твори не читала ніколи. Якщо книги 4, 6,9, 10, 11, 12 ще якось можна читати, то 7 - повний провал. Дивно, як після неї не кинула.
В цілому, незважаючи на величезний обсяг, мені здалося, слабенько. Дочитувала тільки з спортивного інтересу - дізнатися, чим справа кінчилася, і все. Якщо не починали читати, то не раджу. Особливо, якщо ви не звикли закидати серії, а все дочитувати до кінця. Кінцівка тут теж, до речі, здалася слабенькою. Не вистачило динаміки в ній.

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 202.202

Навіть попри те, що цільова аудиторія книги - юнаки віком 15-ти років, не можу позитивно відгукнутися про серію, і конкретну книжку. Автор висмоктує проблеми просто з нічого. Кожен раз, коли очевидно, що серія повинна закінчиться - приходить нове незрозуміле зло без адекватної мотивації. Вся серія створює проблеми, заради того, щоб ГЕРОЇ долати. Легко читається перші 4 книги, а далі починається просто пекло, де ми намагаємося дочитати вже до кінця, щоб дізнатися чим же закінчилося.
Книги на один раз і то, якщо більше читати зовсім нічого.

Оцінив книгу на 4

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 0.108

Книги дуже цікаві, але мене вистачило тільки на 4. Ось здається, повинна наступити розв'язка, герої, нарешті, будуть щасливі і знову щось трапляється, герої розлучаються і випробування, майбутні їм здається подолати неможливо. Досить, хочу щасливий кінець. З задоволення прочитаю інші книги автора. Ну, досить уже мучити цих героїв.

Оцінив (а) книгу на 8

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 110.218

12-я книга називається "Машина пророцтв".
Після її прочитання залишилося відчуття, що і вона не остання.
А раптом і справді?

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 182.8

Важкувата серія в цілому. Багато зайвого. АЛЕ цілком читабельна. Любителі легких романтичних історій і таких же пригод -Так відступлять. Тут в гамаку і в ластах .... ДЛя любителів крізь терни, довгі терни до задуманої мрії

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 179.246

Дуже шкода що ця книга остання, якби люди жили за законами Річарда .........

Оцінив книгу на 10

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 169.91

Історія - супер! Читала захлинаючись! Всім раджу!

Оцінила книгу на 10

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

{ "B": "119252", "o": 30}

Що хорошого?
Заради чого?
Заради обсягу?
І 11 книжок майже не розвивати його здібності ?
ЧОМУ?
А раптом і справді?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.