Навигация
Реклама
Реклама

Йошкар-Ола пам'ятки міста

 1. Історія міста
 2. Як дістатися
 3. Туристи, які відвідали місто, надсилають свої фотографії
 4. пам'ятки
 5. Царевококшайского кремль
 6. Спаська вежа
 7. Благовіщенська вежа
 8. Собор Благовіщення Пресвятої Богородиці
 9. бульвар Чавайн Сергій Григорович
 10. Набережна Брюгге
 11. Комплекс «12 апостолів»
 12. Республіканський театр ляльок
 13. Площа Оболенського-Ноготкова
 14. Музей історії Йошкар-Оли
 15. Готелі та ресторани Йошкар-Оли

Пам'ятки міста Йошкар-Ола представляють великий інтерес для мандрівників не тільки з Росії. Краса і атмосфера столиці республіки Марій Ел задовольнить цікавляться архітектурою і культурою нашої країни, а також марійських народів.

дивитися екскурсії по Йошкар-Ола

Історія міста

Роком заснування Йошкар-Оли вважається 1584-й, коли цар Федір Іоаннович побудував на цьому місці фортецю для захисту Московського князівства. Вигідне розташування в районі Марійській низовині, на перетині ряду торгових шляхів дозволило місту активно розвиватися, сюди нерідко прибували не тільки купці, але і вчені, представники духовенства, творчі особистості (художники, поети, письменники, музиканти і архітектори).

Йошкар-Ола в перекладі з марійської означає «Червоний місто» (Йошкар - «червоний», а Ола - «місто»). У минулому місто носило інші назви, а саме, Чарлі, Цар-Ола, Царевококшайского і Краснококшайск, проте з 1928 року офіційно було залишено назву, яке є і сьогодні - Йошкар-Ола. Заснований як фортеця, він до цих пір зберіг безліч військових укріплень, які вигідно доповнюють архітектуру сучасного міста.

Заснований як фортеця, він до цих пір зберіг безліч військових укріплень, які вигідно доповнюють архітектуру сучасного міста

Спочатку місто було оточене стінами з земляними валами, які представляли собою дуже ефективне військове укріплення, проте з плином часу місце перестало виконувати захисну функцію і поступово перетворилося на центр торгівлі і ремесел.

Спочатку місто було оточене стінами з земляними валами, які представляли собою дуже ефективне військове укріплення, проте з плином часу місце перестало виконувати захисну функцію і поступово перетворилося на центр торгівлі і ремесел

Місто поступово заселявся селянами, ремісниками і торговцями, які утворили слободу. За часів правління Петра I Йошкар-Ола була приєднана до Казанської губернії, що сприяло активному соціально-культурному розвитку міста. У XVII столітті тут були зведені найбільш відомі церкви міста - Вознесенська (1756 рік), Тихвинська, Воскресенський собор (1759 рік) і входить-Єрусалимська (1754 рік). З середини XIX століття сюди стали засилати політичних в'язнів, однак це не завдало шкоди соціально-культурного життя міста. В кінці того ж століття місто перетворюється в центр республіки Марій-Ел, столицею якого він і є до цих пір.

В кінці того ж століття місто перетворюється в центр республіки Марій-Ел, столицею якого він і є до цих пір

У ХХ столітті місто активно розвивався, причому показав дуже гарні результати в плані соціально-економічного розвитку, за що в 1984 році отримав нагороду - Орден Трудового Червоного Прапора. З 1991 року місто продовжив свій активний розвиток, що проявляється в постійній забудові, появі великих центрів і культурно-освітніх установ.

З 1991 року місто продовжив свій активний розвиток, що проявляється в постійній забудові, появі великих центрів і культурно-освітніх установ

Між іншим, місто має власний герб, гімн і прапор, які відображають національні особливості його жителів і підтверджують важливий статус району.

Як дістатися

Компанія «Сімейний чемодан» регулярно проводить екскурсії, а також одноденні тури.

Туристи, які відвідали місто, надсилають свої фотографії

Всім, хто збирається відвідати цей чудовий місто слід знати, якими транспортними шляхами можна до нього дістатися. З Москви і Санкт-Петербурга ходять прямі поїзди, причому по шляху турист зможе побачити всю красу приволзького регіону. Найближчим великим містом є Нижній Новгород, звідки можна дістатися до міста на особистому автомобілі. Відстань в 340 км долається за 4-5 годин, причому зручніше їхати по трасі М7, тим більше, що тут скрізь стоять покажчики, тому немає ризику збитися з дороги.

Тим, хто віддає перевагу автобусний транспорт, слід дістатися до Чебоксар, де на автовокзалі «Щербинка» можна придбати квиток на рейсовий міжміський автобус. У літній період часу організовуються автобусні тури з відвідуванням Йошкар-Оли з Нижнього Новгорода, що дуже зручно для багатьох іноземних туристів.

пам'ятки

У Йошкра-Оле багато пам'ятників старовини, та й просто цікавих місць, які обов'язково варто відвідати гостям, охочим з користю для себе провести вільний час. Однак дуже важливо правильно організувати маршрут, оскільки місто є досить великим і по площі займає понад 100 км2. В нижче представленій схемі можна знайти найбільш оптимальний маршрут, який дозволить оглянути всі значущі місця, витративши мінімум часу.

Велика частина історичних місць розташована в центрі міста, який виробляє на туристів незабутнє враження. Адже тільки тут можна знайти унікальну і неповторну архітектуру церковних будівель, древніх споруд, а також сучасні будови, які органічно доповнюють історичні.

Адже тільки тут можна знайти унікальну і неповторну архітектуру церковних будівель, древніх споруд, а також сучасні будови, які органічно доповнюють історичні

Тут дійсно представлено велика кількість пам'яток, які підтверджують той факт, що місто Йошкар-Ола цілком може конкурувати за своєю красою з Москвою і Казанню.

Царевококшайского кремль

На жаль, початкове оборонна споруда була зруйнована і до нас не дійшло, однак в 2009 році завдяки зусиллям міської влади була відтворена точна його копія.

Вся територія є відкритою, тому туристи можуть впритул підійти до стін кремля, сфотографуватися на його фоні, оцінити архітектурні особливості будови. Для самих допитливих представлені інформаційні стенди з короткою історичною довідкою, де можна почерпнути багато цікавого і цікавого.

Спаська вежа

Має цікаву архітектуру, тому і привертає до себе увагу десятків тисяч туристів щорічно.

Вона розташовується на набережній Брюгге, яка сама по собі є пам'яткою, оскільки дозволяє оцінити всю красу місцевих майстрів, які зуміли відмінно її прикрасити. Спаська вежа - відносно невелика копія головного Кремля, виконана в стилі фламандско-готичної архітектури.

Благовіщенська вежа

Розташовується на площі Пресвятої Діви Марії, всього в 400 метрах від Спаської башти, причому має схожу з нею архітектуру. З боку може здатися, що це найдавніша будівля, проте це не так, оскільки вона була зведена всього в 2007 році, так як початковий храм був зруйнований за часів Революції.

Головна особливість вежі - куранти, що є точною копією годин Московського Кремля, тут 4 циферблата і бачити час можна з будь-якого боку. Висока точність годин забезпечується супутникової коригуванням, а бій курантів можна чути на відстані понад 3 км.

На цій же площі можна побачити скульптуру Богородиці з немовлям і архангела Гавриїла, навпроти яких можна сфотографуватися.

Собор Благовіщення Пресвятої Богородиці

Дане церковна споруда було закладено в 2010 році, причому на освітлення приїжджав патріарх Всієї Русі Кирило. Прообразами створення послужили храм Василя Блаженного в Москві та Спаса-на-Крові, який розташований в Санкт-Петербурзі. У той же час Собор Благовіщення має свій особливий зодческая стиль, який відмінно гармонує з іншими будівлями міста. Після огляду собору стоїть пройти на Архангельську слободу, що представляє собою комплекс будівель, виконаний фламандський.

бульвар Чавайн Сергій Григорович

Після слободи слід звернути на бульвар Чавайн Сергій Григорович, який являє собою головну пішохідну вулицю міста. Вона була названа на честь великого марійського поета, який прославив не тільки місто, але і весь марійський народ. Вулиця тягнеться від набережної Брюгге до міського національного парку, який починається з бульвару Перемоги. Прогулюючись по бульвару Чавайн Сергій Григорович, туристи можуть перетнути річку Мала Кокшага, помилувавшись обома частинами міста з боку річки.

Набережна Брюгге

Потрапляючи сюди, туристу може здатися, що він опинився у Фландрії, оскільки будинки тут побудовані саме в цьому стилі. Крім цього тут туристи також зможуть знайти всі атрибути істиною Європи, а саме - акуратні бордюри, бруковані доріжки, стрижений зелений газон і так далі. У літній період часу тут дуже багато велосипедистів і звичайних людей, які прогулюються по набережній, дихаючи чистим річковим повітрям і насолоджуючись красою цього місця.

Увага! Для всіх бажаючих відкриті річкові прогулянки на катерах і катамаранах, які дозволяють туристам відмінно провести свій вільний час. Великий інтерес набережна представляє в темний час доби, оскільки тут запроектована відмінна світлова ілюмінація.

Комплекс «12 апостолів»

Як багато хто знає, в селищі Юрьіно розташований Замок Шереметьєва, який представляє собою ціле архітектурна споруда. Як зменшеної копії замку в місті Йошкар-Ола збудований комплекс «12 апостолів», зведений в 2010 році. Його слід подивитися обов'язково, так як кожні 3 години тут розігрується цікаве вертепне уявлення, а саме, зі спеціальної дверцята «виходять» 12 апостолів на чолі з Иисусов Христом, рухаються по всьому балкону і «заходять» назад. При цьому всі уявлення триває кілька хвилин, але під музичний супровід, що дуже цікаво не тільки туристам, а й жителям міста.

Республіканський театр ляльок

Це не просто незвичайну архітектурну споруду, але справжнісінький театр, в якому щотижня проходять дитячі виступи. Все туристам, які приїхали в Йошкар-Олу з дітьми слід обов'язково відвідати це місце, де також є дитяче кафе, кімната для розваг і музей. Архітектура будівлі виконана в дитячому стилі, на зразок червоного пряника, тому багато туристів роблять тут відмінні фотознімки. Поруч з дитячим театром знаходиться красивий каскадний фонтан.

Площа Оболенського-Ноготкова

Це найбільша площа міста, на якій можна побачити Національну художню галерею, де систематично проходять виставки художників. Будівля виконана в чудовому венеціанському стилі, гармонійно вписуючись в загальну архітектурну компоновку площі. Тут же розташовується філія Російського державного музею, відвідувачі якого можуть побачити шедеври світового живопису.

Музей історії Йошкар-Оли

Всім, кому цікава історія розвитку міста і регіону в цілому слід заглянути в цей музей, який був побудований в 1911 році і належав купцеві лісопромисловці Чулкову.

Експозиція представлена ​​численними експонатами старовини, предметами начиння, картинами і фотографіями різних періодів.

Перебуваючи в Йошкар-Олі можна зробити висновок, хто весь його центр дуже насичений цікавими місцями, які утворюють цілий ансамбль красивих будівель. У головному міському парку є безліч атракціонів, де можна вдосталь напідпитку, покатавшись на гірках, гойдалках, дитячих машинках і так далі. Гуляючи по місту також мимоволі звертаєш увагу на безліч скульптур, багато з яких є незвичайними. Прикладами можуть служити «Йошкін-Кот», скульптурна група «Лукомор'я», пам'ятник «Древо Життя», скульптура «Молоток», «Блакитний слон» і безліч інших.

Готелі та ресторани Йошкар-Оли

У місті є багато приватних готелів і готелів, що дають можливість відмінно провести час і переночувати, розраховані як на заможних, так і на звичайних туристів. До числа найбільш популярних відносять такі: «Вірджинія», «Арабіка», «Людовіко Моро», «Сайвер», «Flat-Lux» і «Сімейний чемодан». У кожному з них можна завчасно забронювати номер, після чого дістатися на таксі або ж громадському / особистому транспорті.

Вас чекають вишуканий інтер'єр і номера різних рівнів комфортності, що представляють поєднання якості послуг, що надаються і ціни. Всього в готелі 49 номерів, виконаних в стилі пізнього італійського відродження.

Для безпеки і комфорту наших гостей готель обладнана системою централізованого кондиціонування (пульт спліт-контролю в кожному номері), сучасної протипожежною системою, електронними замками, цифровими сейфами та системою Wi-Fi у всіх номерах.

Для безпеки і комфорту наших гостей готель обладнана системою централізованого кондиціонування (пульт спліт-контролю в кожному номері), сучасної протипожежною системою, електронними замками, цифровими сейфами та системою Wi-Fi у всіх номерах

Готель Арабіка займає окрема двоповерхова будівля в центральному районі міста.
У розпорядженні гостей: затишні, світлі номери різних категорій, оснащені зручними меблями, телевізорами, власними ванними кімнатами; безкоштовна автомобільна парковка, доступ до високошвидкісного бездротового інтернету.
На першому поверсі будівлі працює кафе. Допускається розміщення з домашніми тваринами.
Відстань до залізничного вокзалу становить 3,8 км, до аеропорту - 6,3 км.

Відстань до залізничного вокзалу становить 3,8 км, до аеропорту - 6,3 км

Міні-готель Flat-Luxe розташована в центрі міста. До послуг гостей безкоштовна приватна парковка на території.

Номери оснащені телевізором з плоским екраном і кабельними каналами. Серед зручностей - чайник. У власній ванній кімнаті встановлені ванна і гідромасажна ванна. Гостям надаються тапочки і безкоштовні туалетно-косметичні приналежності. На всій території міні-готелю Flat-Luxe можна скористатися безкоштовним Wi-Fi.

Цей гостьовий будинок розташований в місті Йошкар-Ола, в 10 хвилинах ходьби від площі Оболенського-Ноготкова. До послуг гостей цілодобова стійка реєстрації та безкоштовний Wi-Fi.

Номери гостьового будинку «Сайвер» оформлені в сучасному стилі і оснащені телевізором з плоским екраном. У власній ванній кімнаті надаються безкоштовні предмети туалету, тапочки і банні халати.

У власній ванній кімнаті надаються безкоштовні предмети туалету, тапочки і банні халати

Хостел «Сімейний чемодан» - це найкраще місце для ночівлі та гарного відпочинку за скромні гроші. Будівля розташована в районі стадіону «Дружба», Палацу культури ім. Леніна, в історичній частині міста Йошкар-Оли. Зручна транспортна розв'язка дозволяє легко дістатися до будь-якого місця, витративши мінімум часу. Номери невеликі за площею, але затишні, з приємним внутрішнім інтер'єром.

Щоб покуштувати і оцінити по достоїнству марійську кухню не можна обійти стороною і ресторани міста, провідними з яких є «Марі-Марій Сійгудо», «Трактир На Успенської», «ресторан Старий Георг», «кафе Арарат» і «кафе Спортивний острів».

Звичайно, це далеко не повний перелік цікавих місць, готелів, ресторанів, в яких можна побувати, проте їх цілком достатньо, щоб скласти власне враження про місто. Обов'язково приїжджайте сюди на екскурсію, оскільки не розчаруєтеся, а обов'язково залишитеся задоволеними!

Зйомки з квадрокоптера

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.