Навигация
Реклама
Реклама

«Повернення» в Ла-Манчу

Якщо у вихідних даних у нас є Педро Альмодовар, Пенелопа Крус і приз Каннського фестивалю за кращий жіночий ансамбль ( Якщо у вихідних даних у нас є Педро Альмодовар, Пенелопа Крус і приз Каннського фестивалю за кращий жіночий ансамбль (!), То на виході ми отримаємо трохи химерний, злегка дивний, але дуже красивий фільм.
Як і завжди у Альмадовара не обійшлося без справжнього іспанського колориту, справжнього кохання, справжньої дружби і крові. Теж справжнісінькою.
Якщо говорити про фільм в декількох словах, то можна, звичайно, сказати, що це - історія однієї родини в трьох поколіннях, які зібралися в одному місці в один час. Але це буде лише дуже загальний образ фільму. Алмаз негранений.
Зате можна сказати, що фільм цей якнайкраще відповідає своїй назві. Він дійсно про повернення. Про повернення мертвих до живих, про повернення минулого до сьогодення, про повернення давно забутих мрій, про повернення улюблених і самої здатності любити.
І не вірте, ніколи не вірте, якщо Вам скажуть, що повертатися - погана прикмета. Повертатися варто, і завжди будуть ті, кому це дійсно потрібно!
Правда, красиво? Це Олександра Зубова написала. І що вдвічі приємніше, краса це не в збиток сенсу. Я б під цим теж могла підписатися. Хоча для мене Альмодавара - це перш за все його почуття гумору і таке іспанське життєлюбність. І ще мені здається, якби він раптом був російським режисером, він би заварив таку кашу з валянка, матрьошок і балалайок, що вийшов б не кіч, але чиста екзистенція.
Сьогодні наш автор обійшовся без переказу. А знаєте, переказувати фільми Педро Альмадовара найбільше люблять люди, які на дух його не переносять. Неважко здогадатися чому. В усному вигляді будь-якої з поставлених ним сюжетів виглядає жахливо, а якщо ще забезпечити переказ іронічним слівцем - навіть дурень відчує себе королем світу. Як же я його, ух!
Тому «Пальмова гілка», яку фільм отримав ще й за кращий сценарій (про кращому жіночому ансамблі Олександра згадувала вище), злегка здивував громадськість. Адже не в сценарії справу. Справа в чарівності харизми. Часто вам зустрічаються такі люди-сонця? Мені тільки на екрані.
Пенелопа Крус у фільмі виконує роль Раймонди - іспанки, для якої сімейні цінності є найдорожчим в житті. І дочка, і сестра, і тітка - її оплот і сенс існування. Альмодовар показує життя природну і правильну, чи що. Ось ти сидиш в залі і розумієш, що, можливо, так жили і наші прабабусі.
Я б сказала, що «Повернення» - це патріархальність, в яку хочеться.

ОБГОВОРЕННЯ >>> http://www.e1.ru/talk/forum/read.php?f=31&i=180759&t=180759

Правда, красиво?
Часто вам зустрічаються такі люди-сонця?
Php?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.