Навигация
Реклама
Реклама

10 найшкідливіших поєднань продуктів

З гарячими напоями мед краще їсти вприкуску. & Nbsp;

Фото: www.ahmadtea.ua

Багато з нас знають, як їжа є корисною, а яка ні. Однак далеко не всім відомо про корисні і шкідливих поєднаннях продуктів. Навіть найкорисніші продукти при поєднанні можуть завдати шкоди, пише likar.info .

1. Фрукти з будь-якою іншою їжею

Запам'ятайте: фрукти потрібно їсти окремо! Вся справа в тому, що вони швидко перетравлюються в шлунку. Однак якщо їсти фрукти з їжею або після їди, то вони можуть надовго затриматися в шлунку, що призводить до ферментації, яка може пошкодити стінки шлунково-кишкового тракту.

2. Крохмалисті вуглеводи і м'ясо

Хто не любить картоплю з м'ясом? Але ви повинні знати, що таке поєднання вкрай погано переносить наш організм. А вся причина в тому, що крохмалисті продукти в шлунку ферментують, а білкові - гниють. Таким чином, після такої їжі людина починає відчувати здуття аж до появи кольок. Найкраще поміняйте картопля на спаржу або інші овочі.

3. Йогурт і фрукти

Більшість виробників йогурту додають в ці кисломолочні продукти фрукти. Так вони виходять набагато смачніше. Але ви повинні знати, що бактерії, що входять до складу йогурту, можуть вступати в реакції з фруктозою, що призводить до появи токсичних речовин. Так збільшується ймовірність розвитку простудних і алергічних захворювань.

4. Зелений чай з молоком

Поєднувати зелений чай з молоком небажано, оскільки молочні компоненти нівелюють корисні властивості зеленого чаю. Більш того, молочний білок може зробити зелений чай складним для засвоєння. Найкраще пити зелений чай з лимоном.

5. Вино з десертом

Вино краще ніколи не закушувати тістечками, цукерками і фруктами. Вся справа в тому, що алкоголь збільшує вироблення інсуліну в організмі. Якщо в цей час вживати прості цукри, то вони будуть перетворюватися в жири. Найкраще вино вживати з продуктами, що володіють низьким глікемічним індексом, тим же сиром з цвіллю, як це роблять французи.

6. Кава і хліб

Розчинна (або заварний) кави з бутербродами - стандартний сніданок і перекус для багатьох офісних працівників. Насправді, шкоди від такого поєднання немає, але кава перешкоджає засвоєнню вітамінів групи В, які у великій кількості містяться в хлібі.

7. Сир з варенням або джемом

Сам по собі сир НЕ дуже смачний, особливо нежирні його сорти. Щоб зробити його смачніше, багато хто воліє додати в нього варення або джем. Врахуйте, що після таких ласощів у вас, швидше за все, почнеться здуття і неприємні відчуття в шлунку.

8. Мед і гарячі напої

Ніколи не додавайте мед в гарячий чай або будь-який інший напій, чия температура вище 40 градусів. При такій температурі мед втрачає всі свої корисні властивості. Більш того, при нагріванні в меді утворюються токсичні речовини, тому мед завжди краще їсти вприкуску.

9. Морозиво і газована вода

Це з найшкідливіших поєднань, яке тільки можна придумати. На жаль, наші діти часто вживають ці продукти разом. При вживанні морозива і газованої води виникає сильне здуття і важкість у животі, яке триває годинами. Щоб уникнути таких наслідків, лікарі радять після морозива пити звичайну воду, в крайньому випадку - чай ​​або кава, але не газовану воду.

10. Каша з цукром

Ви сильно здивуєтесь, але кашу краще їсти без цукру. Так, при додаванні цукру в кашу, ви різко збільшите рівень глюкози в крові. Крохмаль, що міститься в крупах, і без того перетворюється в прості цукри, а до того ж ви ще й заправляєте їх цукром. Це ударна доза цукру, яка змусить вашу підшлункову неабияк потрудитися.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.