Навигация
Реклама
Реклама

Вершники апокаліпсису "з'явилися» на березі Темзи

У Лондоні з'явилися вершники апокаліпсису - скульптури на березі Темзи, встановлені в нагадування про кліматичні зміни.>

У період припливу можна навіть і не дізнатися, що вони тут є, але так як рівень води в Темзі змінюється двічі на день, чотири схожих на привиди вершника повністю відкриваються погляду.

Скульптура, названа «Прилив», була встановлена ​​біля берега річки у Воксхолльского моста. Її автор - 41-річний британський художник Джейсон Тейлор, відомий створенням першого в світі підводного музею в Канкуні, повідомляє The Guardian .

Протягом останнього десятиліття роботи Тейлора були навіяні проблемами зміни клімату. Його підводні музеї створені виключно заради того, щоб відвадити дайверів від тендітних коралових рифів. Його нова роботи на Темзі має таку ж ідейну спрямованість.

«Я хотів створити щось, що підкреслить індустріальну природу міста з його маніакальною і руйнівною тягою тільки до роботи і будівництва», каже автор.

Інсталяція, розміщена всього в кілометрі від будівлі парламенту, включає в себе чотири повнорозмірні фігури шайрської коней-ваговозів, що символізують витоки індустріалізації, а також попередження про похмуре майбутнє для всього світу, до якого вона веде, представлене чотирма вершниками апокаліпсису.

Фігури коней і тіла наїзників були змодельовані з прототипів реальному житті, а ось голови тварин були замінені скульптором на «кінську голову» - так називають нафтової нанос. Таким чином, майстер хотів привернути увагу політиків до впливу викопного палива на нашу планету.

Таким чином, майстер хотів привернути увагу політиків до впливу викопного палива на нашу планету

Ще більше цікавого в нашому каналі Яндекс.Дзен. Підпишіться!

Читайте також

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.