Навигация
Реклама
Реклама

У скільки світанок на Балі

На цікавить наших читачів питання «Скільки світанок на Балі» відповідає редакція сайту «В Отпуск.ру» Питання:

Багато говорять про заходи на Балі, які вважаються найкрасивішими в світі. А як же світанки? Мені здається, вони повинні бути не менше запам'ятовуються. Коли на Балі сходить сонце? Де краще зустрічати світанок?

25.03.2018 Аріадна


На цікавить наших читачів питання «Скільки світанок на Балі» відповідає редакція сайту «В Отпуск

Зустрічати новий день в якомусь мальовничому місці завжди цікаво. на Балі світанки особливо прекрасні, тому тут знаходиться багато охочих побачити перші промені сонця. У скільки встає світило над цим райським індонезійським островом? Час сходу буде відрізнятися взимку і влітку. У той час, коли у нас зима, сонце з'являється над Балі в 5: 50-6: 10. Навесні, наприклад, 1 квітня, день починається о 6:22. Влітку час очікування збільшується. 1 липня сонце сходить в 6:34.

Щоб не пропустити найпрекрасніших митей і зробити чудові знімки, потрібно заздалегідь підготуватися. Для початку слід визначитися з місцем, звідки можна буде спостерігати за сходом сонця. Можна відправитися на східне узбережжя острова, де ніщо не завадить насолоджуватися морем з висхідним над ним світилом. Ніколи не забудеться світанок, зустрінутий на одному з вулканів Балі. Можна також вибрати точку, звідки буде добре видно вулкани Батура або Агунг, і там зустрічати світанок. Вулкан, підсвічений боязкими променями сонця, буде мати гарний вигляд на знімках. Нарешті, знаючі люди рекомендують дочекатися початку дня у відкритому океані. Можна домовитися з місцевими рибалками або капітанами прогулянкових суденець і вийти в море ще вночі.

А як же світанки?
Коли на Балі сходить сонце?
Де краще зустрічати світанок?
У скільки встає світило над цим райським індонезійським островом?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.