Навигация
Реклама
Реклама

Факультети без вступних іспитів в бакалаврат в 2017 році

 1. Факультети по містах
 2. Прага
 3. Брно
 4. Оломоуц
 5. Ліберец
 6. Градец-Кралове
 7. Пльзень
 8. Усті-над-Лабем
 9. Острава
 10. Пардубіце
 11. Злін
 12. Чеське-Будейовіце
 13. Їглава
 14. Опава
 15. У чому підступ ?!
 16. Стрімкий відрахування з хороших вузів
 17. Марність диплома багатьох регіональних вузів

закінчилися семестральние іспити - тепер гаряча пора остаточного вибору спеціальностей, факультетів і вузів для подачі пріглашек . Слід не забути подати документи в кілька місць, в т.ч. в хоча б одне місце без вступних іспитів.

пріглашек

В цілому ряді державних вузів вступних іспитів немає навіть для безкоштовного навчання (на чеському). Заковика або в пекельно важкою програмою, через яку все вилітають в перші ж сесії, або його низьку якість і відсутності тому попиту.

Так чи інакше, подати пріглашку в такі місця необхідно, тому що куди краще потрапити на рік в таке місце, ніж повертатися додому, за рік в істотній мірі забути мову, предмети і отримувати заново довгострокову візу або ВНЖ в посольстві місяцями.

Факультети по містах

У статті наведено всі факультети, які приймають абітурієнтів хоча б на 1 спеціальність бакалаврату без вступних іспитів. По кліку на назву факультету ви можете потрапити на відповідну сторінку каталогу вузів, факультетів та спеціальностей Подебради.Вікі , Де можна докладніше прочитати про факультет і подивитися список спеціальностей на ньому. Для оцінки якості навчання на факультетах за основними спеціальностями можна скористатися рейтингом факультетів від HN за 2016 рік .

Кількість факультетів без іспитів скорочується стрімко, викликано це зміною Міністерством освіти схеми виплати грошей за студентів чеських програм: раніше платили за просте кількість голів, а нині в розрахунок приймається успішність закінчення програми, тобто співвідношення кількості першокурсників до кількості випускників.

Дані в статті вказуються попередні, тому що прийом пріглашек ще тільки починається, факультети можуть скасовувати вступні іспити, проводити другу хвилю прийому і т.д. Про внесення поправок до статті я буду інформувати читачів в коментарях.

Прага

Вінець чеської системи вищої освіти, Карлов університет , В цьому році пропонує до кінця лютого надходження без іспитів! Але тільки на спеціальності «Геологія», «Геотехнології» і «Господарювання з природними джерелами» на природничому факультеті , Але це вже хоча б щось. Дуже непоганий запасний варіант, враховуючи те, що на першій сесії на природничому факультеті не відраховують.

У столиці традиційно йде прийом до кінця березня без іспитів в Вищу школу хімічної технології (ВШХТ), провідний хімічний вуз країни. В останні роки для всіх без виключення іноземців введений усний іспит з чеської хімічної термінології, але для старанних випускників курсів UJOP Карлова університету це проблемою однозначно не стане. Нагадую, що з хімії, біології, медицині підготовка ведеться в навчальному центрі в Маріанські Лазні .

В Чеському технічному університеті нині іспити на всі спеціальності в Празі, до кінця березня можна потрапити без іспитів в відділення факультету ядерної фізики і транспортного факультету в Дечині. Вельми приємний, тихий місто на периферії, за відгуками студентів типові для цього регіону цигани нікому не заважають.

як і в минулого року , Немає іспитів на факультет лісництва та лісопромисловості Чеського сільськогосподарського університету , Прийом пріглашек йде теж до кінця березня.

Брно

ні в Масарика , Ні в Брненський технічний університет (Т.зв. ВУТ) не вступити без іспитів. Зовсім. На все Брно лише в Менделовом університеті немає іспитів, конкретно на агрономічному і садівничому факультеті . У першому випадку прийом документів йде до кінця березня, а в другому - до 20 березня.

Оломоуц

Палацкого університет безумовно входить до трійки провідних класичних вузів країни, вступити можна на окремі спеціалізації природознавчого факультету . Будьте уважні, прийом йде тільки до 28 лютого.

Ліберец

Для технарів добре відомим резервним варіантом є Ліберец, де в ТУЛ понині немає іспитів ні на машинобудівний , Ні на текстильний , Ні на природничо-гуманітарний та педагогічний факультети. Пріглашкі приймаються до 31 березня.

Тут же є одне з небагатьох резервних місць для медиків, БІОМЕДІКА - факультет медичних досліджень , Прийом до 26 травня.

Градец-Кралове

Рідшають ряди факультетів без іспитів і в Градце-Кралове, в 2017 році там в Університет Градец-Кралове можна пройти вільно лише на педагогічний (До 28 лютого) і природознавчий факультети (до 31 березня).

Пльзень

В західночеському університеті без іспитів приймають студентів на машинобудівному (До 14 квітня, планується друга хвиля до 11 серпня), економічному (До 31 березня), електротехнічному (До 14 квітня, планується друга хвиля до 15 серпня), філософському факультетах (до 31 березня) і факультеті прикладних наук (До 31 березня).

Усті-над-Лабем

Усті-над-Лабем - це окраїна чеської системи освіти. Але, на щастя, тут традиційно є варіанти для слабких гуманітаріїв і економістів. Цього року до місцевого Університет ім. Яна Євангелісти Пуркине до 31 березня без іспитів приймають на педагогічний , природознавчий факультети, а також факультети довкілля , виробничих технологій і менеджменту .

Острава

В Остравсько університеті можна відмітити педагогічний , природознавчий і філософський факультети, у всіх випадках крайній термін подачі складає 28 лютого.

Гарантовано надходження на ряді факультетів Остравського технічного університету . на факультеті металургії і матеріалознавства пріглашкі приймають до 30 квітня, причому запланована і друга хвиля, до 10 серпня. на будівельному - до 31 березня, друга хвиля повинна пройти до 15 липня. З високою часткою ймовірності прийом без іспитів буде і на гірничо-геологічному факультеті , Але умови будуть точно відомі лише в лютому.

Пардубіце

В орієнтованому в першу чергу на техніку університеті Пардубіце до 30 квітня приймають документи на транспортному факультеті , До 15 березня - на факультеті економіки і управління , А до 31 березня - на хіміко-технологічному факультеті , факультет електротехніки та інформатики .

Злін

На ім'я легендарного чеського промисловця названий невеликий регіональний вуз в Зліні, він теж на ряді факультетів готовий розкрити свої двері для всіх бажаючих. на факультет прикладної інформатики і факультет гуманітарних досліджень прийом йде до 31 березня, в першому випадку планується і друга хвиля до 10 вересня. прийом на факультеті логістики та антикризового управління - до 30 квітня. У дві хвилі прийом йде також на технологічному факультеті : Перша хвиля до 28 квітня, а друга - до 18 вересня.

Чеське-Будейовіце

Останнім відносно великим вузом в сьогоднішньому списку є Південночеський університет на півдні Богемії. Гарантований прийом йде на педагогічному (До 17 березня), природничому (До 15 березня), сільськогосподарському (До 31 березня), філософському (До 15 березня), економічному факультетах (до 14 квітня), а також факультеті рибництва і водоохорони (До 31 березня).

Варто заодно відзначити, що в Чеське-Будейовіце є невелика Вища школа техніки і економіки , В ній прийом традиційно без іспитів, до 15 березня.

Їглава

Аналогом вищевказаного маленького вузу є Вища політехнічна школа Їглава , Тут навчання йде зовсім тільки за спеціальностями бакалаврату, пріглашкі приймають до 2 травня.

Опава

В Сілезькому університеті можна потрапити без іспитів на філософсько-природничий факультет і в математичний інститут , В обох випадках крайньою датою є 28 лютого.

У чому підступ ?!

Багато абітурієнтів з СНД і їх батьки бачать факультети без іспитів абсолютно некоректно, дивляться на них через призму російської, української життя. Насправді все дуже непросто, тут є 2 великі проблеми.

Стрімкий відрахування з хороших вузів

Серед провідних вузів надходження без іспитів пропонуються на суто технічні, хімічні спеціальності. Це навчальні заклади міжнародного рівня, але не варто вважати, що якщо вас там хтось буде тримати, дасть час на розкачку або заповнення прогалин у шкільній освіті. Або ви відразу відразу починаєте ефективно вчитися на даних архіскладних спеціальностях, або вилітаєте на першій же сесії.

Яскравим прикладом таких місць є ВШХТ, де іспитів немає і знаходять там нерідко своє пристановище багато хто не надійшли на економічні, а то і гуманітарні спеціальності. Як то кажуть, «Мені неодмінно треба в Празі вчитися, але іспити я не здам».

Промисловість формує вектор розвитку економіки, є фундаментом розвитку Чехії - тому країні потрібно все більше і більше висококласних інженерів. А ось освоїти подібні складні знання по плечу лише невеликої частини абітурієнтів, через що влада знімає всілякі перешкоди для цікавляться техніків. Крім того, фінансуються технічні спеціальності не в приклад гуманітарних і економічних: наприклад, середні витрати на студента в рік в ВШХТ складають 74 000 крон на рік. Завдяки цьому там сучасні лабораторії , Вільний доступ до дорогих реактивів, обладнання з самого початку навчання. Для порівняння, в Вищій школі економіки це «лише» близько 29 000 крон.

Марність диплома багатьох регіональних вузів

У Чехії історично висока централізація освіти, аж до початку XX століття в країні був лише Карлів університет і ЧВУТ. Подібна централізація зберігається понині, в зв'язку з чим на пальцях однієї руки можна перерахувати вузи, де ви дійсно отримаєте освіту міжнародного рівня. Освіта, заради якого і варто їхати до Чехії.

Так, в країні досить регіональних вузів, вони можуть вас заманювати рекламами, новими корпусами, лабораторіями. Але істина криється в тому, що все це було придбано за гроші ЄС, які сипалися на дані вузи за просто факт їх існування в регіонах. Нічого спільного з реальною ефективністю, якістю освіти це фінансування не має. Устаткування купили, лабораторію побудували, але належні кадри від цього не з'явилися. Можливо, за кілька десятків років з регіональних вузів зросте щось гідне, Міністерство освіти виділяє регіональним вузам гроші на навчання студентів і сподівається.

Через низьку якість підготовки чехи не хочуть вчитися в даних вузах, прагнуть надходити до Карлового університету, ЧВУТ, ВШХТ, АМУ та інші провідні місця. Відповідно, регіональні вузи змушені опускати планку вимог до самого низу, нерідко скасовуючи вступні іспити. А ось іноземці в силу недостатньої поінформованості та промивання мізків рекламою можуть клюнути, просидять весело 5 років за партами, отримають урочисто даремний шматок паперу і повісять його в туалеті. Викинуті на вітер десятки тисяч євро, а на виході - еквівалент диплома педагогічного інституту з рідного міста.

Немає ніякого сенсу їхати до Чехії для навчання в посередніх місцях - таку ж освіту з фактично нульовими шансами на працевлаштування в Чехії ви можете отримати в своєму рідному місті.

Інші замітки по темі

У чому підступ ?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.