Навигация
Реклама
Реклама

"Небо - їх будинок". 100 років Військово-повітряним силам: Аналітика Накануне.RU

"Небо - їх будинок". 100 років Військово-повітряним силам

12 березня цього року ще тоді президентом Росії Медведєвим було підписано указ про святкування 100-річчя створення Військово-повітряних сил. Рівно через п'ять місяців після цього, а саме в ці вихідні, гості підмосковного Жуковського побачать незабутню авіашоу, яке не поступається відомому Максим. З 10 по 12 серпня 2012 року в Жуковському на території аеродрому ЛІІ ім. М.М. Громова пройде міжнародний авіаційний свято, присвячений 100-річчю ВПС, на який злетяться головнокомандувачі ВПС практично з усіх країн світу, легенди російської авіації і вище політичне керівництво країни. Про те, що покажуть гостям свята, як отримати безкоштовний квиток на захід і як краще дістатися до місця святкування - в матеріалі Накануне.RU.

Варто відразу обмовитися, що головна частина святкового заходу відбудеться 12 серпня, а 10 числа для всіх бажаючих буде відкритий прохід на генеральну репетицію. 11 серпня вхід на територію буде відкритий тільки для офіційних делегацій і преси.

11 серпня вхід на територію буде відкритий тільки для офіційних делегацій і преси

Що буде? (12 серпня)
Вхід на територію заходу стане відкритий для відвідувачів з 8 ранку. Під звуки військового оркестру програму відкриє проліт літака Л-410 УВП, з якого вистрибнуть парашутисти з державним прапором Російської Федерації, прапорами Міноборони Росії і Військово-повітряних сил.

Шість літаків Су-25БМ димами відтворять в небі прапор Росії, а потім п'ять літаків Су-27смЗ, вісім МіГ-29СМТ і вісім Су-25см створять цифру "100", вітаючи Повітряно-військові сили з 100-річним ювілеєм.
Глядачам також продемонструють ретро-літаки, які нарівні зі своїми послідовниками будуть підкорювати небо. Із зарубіжних літаків будуть представлені - Фоккер, Дуглас С-47, Харрікейн і ін .; радянський авіапром представлять - І-16, Як-9, МіГ-15УТИ і ін.

Захід триватиме до 19:00. За цей час у небі над Жуковським пролетять не тільки представники російського авіапрому, але й Італії, Великобританії, Туреччини, Польщі, Фінляндії та Латвії.

Не обійдеться на авіашоу і без улюбленців публіки - "Російських витязів" і "Стрижів", які порадують глядачів практично в самому кінці заходу своїми незабутніми виступами.

Крім того, в місці проведення міжнародного авіаційного свята для відвідувачів протягом усього дня буде розгорнута виставка зразків авіаційної техніки, озброєння, військової і спеціальної техніки протиповітряної оборони Військово-повітряних сил. Будь-який бажаючий зможе сфотографуватися з літаками часів Великої Вітчизняної війни, відвідати виставку-продаж книжкової та сувенірної продукції, а також пригоститися польовою кухнею.

Як отримати безкоштовний квиток?

Вхідний квиток на захід безкоштовний. Його може отримати будь-який бажаючий. Для цього необхідно зайти на сайт 100letvvs.ru, відповісти на декілька нескладних запитань, типу "Коли утворені ВВС Росії?", Заповнити анкету і отримати промокод. Протягом 48 годин після отримання коду необхідно під'їхати в пункти видачі квитків і, назвавши свій промокод, отримати довгоочікуваний квиток. На один промокод можна взяти до 3-х квитків.

Пункти видачі квитків знаходяться за адресами:
1. вул. Садовницька, д. 62, стр. 2 (ст. Метро Новокузнецька). Години роботи: з 09:00 до 21:00.
2. Новинський бульвар, д.8, стор. 2, Lotte Hotel, 2-й поверх (ст. Метро Смоленська). Години роботи: з 09:00 до 21:00.

Як дістатися?

Поліція попереджає, що у зв'язку з великою кількістю гостей свята в період з 10 по 12 серпня вводиться тимчасове обмеження транзитного руху транспортних засобів через Жуковський. А це, значить, що проїхати на особистому автомобілі до самого заходу не вийде, гостей буде розвозити безкоштовний автобус, який буде ходити від залізничних станцій "Відпочинок" і "42км", а також від паркування в аеропорту "Биково", де ті, хто не захотів їхати своїм ходом, зможуть залишити автомобіль і пересісти на автобус. Однак слід зазначити, що в автобус пускають тільки по квитках авіашоу, так що, проїхати "зайчиком" на захід все одно не вийде.

(   збільшити   ) ( збільшити )

Особистим транспортом, маючи запрошення, можна дістатися до авіашоу по автодорозі "Москва-Жуковський" до перехоплює паркування на території аеропорту "Биково" або від МКАД по Ново-Рязанському шосе (автодорога М-5 "УРАЛ) до населеного пункту Острівці - 33 км . у поста ДПС повернути ліворуч і рухатися до перехрещення з автодорогою "Москва-Жуковський", потім на перехоплює паркування в аеропорт "Биково".

Місткість перехоплює паркування становить 15000 машино-місць. Початок роботи з 08.00. При в'їзді на перехоплює паркування автомашини оглядаються співробітниками поліції, для чого передбачено від 25 до 30 доглядових рамок.

З чим не пустять?

На територію свята забороняється проносити вогнепальна та холодна зброя, колючі та ріжучі предмети, вогненебезпечні та вибухонебезпечні речовини, хімічні і токсичні речовини, травмонебезпечні предмети, великогабаритні речі розміром більше 50x40x20см, спиртні напої, безалкогольні напої в скляній тарі, заборонені препарати, наркотичні речовини і тварин . Також на захід не будуть допущені відвідувачі з велосипедами.

Дозволяється проносити на територію авіашоу їжу (крім алкогольних напоїв), а також медикаменти, при наявності довідки про їх необхідність.

На території будуть працювати намети з прохолодними напоями та морозивом, фастфуди, кафе і ресторани.

В цілому, організатори сподіваються, що авіашоу відвідає з 100 тис. Чоловік в кожен з днів.

(   збільшити   ) ( збільшити )

Голова громадської ради при Міністерстві Оборони, відомий військовий експерт Ігор Коротченко:


100-річчя ВПС це, безумовно, дуже масштабна дата в історії Росії і її збройних сил "100-річчя ВПС це, безумовно, дуже масштабна дата в історії Росії і її збройних сил. Немає нічого дивного, що цей ювілей буде відзначатися як загальнонаціональне свято, який повинен буде показати роль нашої країни в світі, могутність наших збройних сил і здатність в майбутнє протистояти загрозам і викликам XXI століття. Крім того, в Жуковському пройде показ авіатехніки, на якому представлять як ретро-зразки, так і сучасні літальні апарати. Головна мета свята показати, що наші ВПС спрямовані в майбутнє, що началос ь масштабне переозброєння за рахунок надходження в ескадрильї нових авіаційних бойових комплексів ".

Головна мета свята показати, що наші ВПС спрямовані в майбутнє, що началос  ь масштабне переозброєння за рахунок надходження в ескадрильї нових авіаційних бойових комплексів

Що буде?
Як отримати безкоштовний квиток?
Ru, відповісти на декілька нескладних запитань, типу "Коли утворені ВВС Росії?
З чим не пустять?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.