Навигация
Реклама
Реклама

Ціни в Коктебелі

  1. Місця для проживання
  2. Транспортні послуги
  3. Ціни в Коктебелі на харчування


Популярним кримським курортом є Коктебель. Він розташований поруч з вимерлим вулканом Кара-Даг і на 20 км віддалений від Феодосії. Вважається, що цей курорт заснував художник і поет М. Волошин. Тому в самому центрі селища розташований Будинок Поета. Якщо ви збираєтеся відпочити в Криму, вас напевно хвилюють ціни в Коктебелі.

Місця для проживання

У Коктебелі функціонують готелі різної категорії. Вони пропонують проживання в номерах з різним рівнем комфорту. У готелях і готелях курорту ціни на проживання варіюються в межах 20-240 $ на добу за номер. Вартість житла залежить від відстані до пляжу і сезону. У селищі також є готелі, які працюють цілий рік. Всі заклади розраховані на сімейний і дитячий відпочинок. Багато з них мають прекрасно обладнані території з автостоянкою і майданчиком для барбекю. Зазвичай готелі надають безкоштовне таксі або послугу трансферу. Туристів забирають в аеропорту або на ж / д вокзалі і привозять прямо до місця проживання.
Багато людей вважають за краще орендувати номера в готелях, де є басейни, доступ до інтернету і дитячі ігрові зони. У кожному готелі надається харчування в їдальні або кафе. Ціни на проживання в приватному секторі нижче готельних цін. Найвищий рівень цін спостерігається в липні і серпні. У цей період зняти 1-кімнатний номер в міні-готелі можна за 800-1700 рублів на добу. Гостьові будинки, віддалені від пляжу на 1000 м, пропонують номери за 700-1400 рублів.

Транспортні послуги

По курорту можна пересуватися пішки, на таксі та маршрутках. Морське таксі ходить від набережної Коктебеля до бухти Тиха. Квиток для дорослого коштує близько 200 рублів, для дитини - 140 рублів. У селищі є автостанція, від якої йдуть автобусні маршрути до інших курортів Криму. Доїхати до Феодосії можна за 15 рублів, до Судака - за 43 рубля.

Ціни в Коктебелі на харчування

Вартість харчування зазвичай включається в ціну екскурсійного туру або в вартість проживання в готелі. Іноді готелі обов'язково враховують тільки сніданок. В інший час туристи можуть відвідувати ресторани і кафе селища. На набережній сконцентрована основна маса закладів громадського харчування. Багато кафе пропонують комплексні обіди з фіксованою ціною. Бюджетними вважаються такі заклади, як «Рибка», «Ложка», «Еміне». Більш дорогими є ресторани «Зодіак», «Шинок», «Ведмідь» і ін. Вартість страв варіюється від 50 до 500 рублів. Спробувати продукцію місцевого заводу марочних коньяків і вин можна в ресторанах або в дегустаційному залі. Експерти вважають, що коньяк «Кутузов» з витримкою 25 років, вироблений заводом, перевершує за своїми якостями знаменитий «Наполеон».


Автор: ВОтпуск.ру
Дата публікації: 03.09.2014


фотографії

Популярні статті#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.