Навигация
Реклама
Реклама

Як інвестувати в зарубіжну нерухомість: найвигідніші варіанти і країни

  1. Скільки коштує європейське громадянство
  2. США в біді ніколи не залишать
  3. Чи не Америкою єдиної
  4. Нинішні інвестори - це вже не бідні іммігранти

Серед світових інвесторів з'явився новий тренд. Це імміграційна інвестиція в нерухомість за кордоном. Простіше кажучи, це інвестиції в нерухомість розвинених країн Заходу з метою або примножити свій капітал, або ж отримати вид на проживання не тільки для себе, але і для членів сім'ї.

Останнім часом такий тренд активізувався ще і в зв'язку з нестабільністю і різними кризами в ряді світових країн. А інвестиції в зарубіжну нерухомість можуть служити можливістю піти від кризи або ж підшукати альтернативне місце для життя. Найпопулярніші країни - звичайно ж, США, Канада, Великобританія. Серед європейських країн це Португалія, Іспанія, Греція, Мальта, Кіпр. Але останнім часом інвестори звертають увагу також на Чорногорію, Молдову і країни Карибського регіону.

- Багато країн зараз відкривають інвестиційні програми. Про відкриття своїх програм отримання громадянства через інвестиції оголосили Чорногорія, Йорданія, Єгипет, Молдова, Сент-Люсія, Туреччина, ОАЕ, Таїланд. Казахстан, Маврикій. Ці країни намагаються залучити інвесторів, пропонуючи їм особливі привілеї щодо термінів перебування в країні, податкових пільг, доступу до недорогих кредитів, безвізове відвідування інших країн світу, можливість навчання дітей на пільгових умовах або безкоштовно. Ще понад 30 країн розробляють свої міграційні програми, - говорить генеральний менеджер виставки International Emigration and Luxury Property Expo Ксенія Корзун.

Цього року виставка-конференція пройшла у французьких Каннах. Відвідали її представники більш ніж 30 країн. Це вихідці з Китаю, Індії, В'єтнаму, Росії та країн Близького Сходу.

Скільки коштує європейське громадянство

Традиційний лідер в рейтингу популярності - Євросоюз. Тільки за 2016 рік у країни єврозони іммігрувало понад 3 млн чол. Все просто - громадянство ЄС відкриває доступ до недорогих кредитів під 4% річних, якісної освіти, медицини, дає можливість жити, працювати, купувати нерухомість і вільно пересуватися по Євросоюзу, відкривати рахунки і засновувати компанії.

- До того ж тут є з чого вибирати: від болгарської інвестиційної програми за 80 тис. Євро, яка продовжує залишатися найбюджетнішій в Європі, і до кіпрської за 2 млн євро - як найшвидший варіант отримання громадянства. Кожна країна прагне зробити свою програму найбільш конкурентоспроможною. І якщо людина хоче отримати друге громадянство, ВНЖ або ПМЖ, то сьогодні йому дійсно є з чого вибирати, - пояснює Ксенія Корзун.

Серед інвесторів СНД популярні Кіпр і Мальта. Але останнім часом там стало складно зареєструвати компанію і відкрити рахунок. Тим більше європейський уряд прагне тримати під контролем все, що відбувається в цих країнах.

- На відміну від Мальти, де передбачений безповоротний внесок до Фонду національного розвитку, на Кіпрі нерухомість можна продати. Якщо в якості інвестиції купувався будинок за 2 млн євро, з часом його можна буде продати. Але натомість обов'язково потрібно буде купити іншу нерухомість вартістю не менше 500 тис. Євро і володіти нею довічно, - каже Ксенія Корзун.

Євро і володіти нею довічно, - каже Ксенія Корзун

Іноземних інвесторів також активно залучає і Франція. Тут оголошено про видачу інвесторських віз взамін на пасивні інвестиції в розмірі 300 тис. Євро до французького стартап. Візу можна продовжувати. Уже через п'ять років проживання в країні буде доступно право оформити ПМЖ, а потім і громадянство. Але слід врахувати, що у Франції дуже високі податки і в деяких сферах вони доходять до 60% -ної навантаження.

США в біді ніколи не залишать

Найскладніші програми отримання громадянства - у Великобританії і США. У Сполученому Королівстві діє програма Tier 1 для підприємців (інвестиція на не менше 1 млн. Фунтів. - Ред), а в США - програма з отримання грін-карти для інвесторів (EB-5). При цьому оформлення громадянства пов'язане зі збором великого пакета документів і довгими термінами його розгляду. Додатково до цього ці країни скрупульозно перевіряють джерела доходів.

- Якщо британці відмовили в візі Роману Абрамовичу, хто тоді буде будувати їм стадіони і створювати робочі місця? - обговорювали експерти ринку нерухомості на конференції в Каннах.

Кількість заявок на отримання американської грін-карти на рік становить 7,5 тис. При цьому для кожної країни існує своя квота. Наприклад, китайці свої вибрали ще два роки тому.

- Нічого дивного, США - це наддержава. Вони ніколи не залишать у біді свого громадянина, - пояснюють експерти ринку нерухомості таку популярність американського громадянства.

Правда, і "квиток" в цю країну коштує недешево. На сьогодні це півмільйона доларів як інвестиція в американську нерухомість або бізнес, і тоді грін-карта ваша. Через 5 років такий інвестор отримує американське громадянство. Можна піти дешевшим шляхом - інвестувати 100 тис. Дол. З таким типом інвестування можна отримати дозволу на роботу і можливість проживання. Але не громадянства. Гроші повинні мати 100% -ний легальне джерело походження.

- Ви ж не можете привезти мішок грошей в США і купити там нерухомість. Американці перевіряють кожен цент. І це при тому, що для кожної країни існує ліміт по переказу грошей. Громадянин Китаю, наприклад, може переводити тільки 50 тис. Дол. На рік, В'єтнаму - 35 тис. Клієнти з Венесуели через політичні проблем в країні зараз взагалі не можуть перевести ніяких грошей. Взяти з собою вони їх теж не можуть. Нинішній американський президент, звичайно, не любить іммігрантів, але він любить багатих іммігрантів. Тому останнім часом ходять чутки, що інвестиційну візу можуть підняти з 500 тисяч доларів до 800 або навіть до півмільйона. Це недорого, адже, по суті, громадянство Кіпру коштує 2,2 мільйона євро, - каже Віталій Модлі, експерт зі зв'язків з інвесторами.

Чи не Америкою єдиної

Експерти з нерухомості кажуть, що останнім часом інвесторам вже нецікаві традиційні ринки, в які всі звикли вкладати багато років. Такі ринки знаходяться на стадії насичення. Нерухомість там дешевшає, і все менше гарантій, що через 3-5 років можна буде повернути вкладені кошти. Тому інтересом користуються нові ринки і швидкозростаючі регіони.

Завдяки своїй простоті цікавий Карибський регіон: Антигуа і Барбуда, Сент-Кітс і Невіс, Гренада, Домініка, Сент-Люсія. Ціна питання - інвестиція в економіку країн на суму від 250 тис. Дол.

Паспорти Антигуа і Барбуда, Сент-Кітс і Невіс також користуються популярністю завдяки можливості подорожувати без віз по всьому світу, в тому числі в Канаду, Америку, Євросоюз, Великобританію. Громадянство відкриває доступ до недорогих кредитів, реєстрації рахунків в банках, запуску бізнесу і багатьом іншим можливостям.

Тобто все більше людей розглядають цей регіон не для постійного проживання, а як можливість отримання громадянства і відкриття для себе вікна нових можливостей в різних країнах світу.

У Канади теж є стартап-програма, яка надає постійне проживання іммігрантам-підприємцям і допомагає їм облаштуватися в країні. Початковий внесок - 600 тис. Дол. Як інвестиція в економіку країни.

Нинішні інвестори - це вже не бідні іммігранти

Нинішні інвестори в зарубіжну нерухомість - це в основному не мігранти, які хочуть виїхати і жити в іншій країні. Це "громадяни світу". У них, як правило, є міжнародний бізнес або просто свої інтереси за кордоном. Вони багато подорожують. Не відмовляючись від рідного громадянства, вони хочуть користуватися усіма ресурсами, які надають інші країни. Наприклад, дешеві кредити, які можна взяти під бізнес, нерухомість або стартап.

- Є ще одна мета - зберегти і примножити активи, наприклад, купуючи ліквідну нерухомість, яка через 5-10 років буде коштувати якщо не більше, то, принаймні, не подешевшає. А якщо придбання нерухомості дає бонус - вид на проживання, то чому б ним не скористатися? Тим більше що з ВНЖ зручніше відкрити бізнес і розвивати іноземну корпоративну структуру. Стає можливим вибудовувати логістику, приймати фінанси на європейські рахунки, обслуговувати зарубіжних клієнтів, - підсумувала Ксенія Корзун.

Ми в Telegram ! Підписуйся! Читай тільки краще!

Якщо британці відмовили в візі Роману Абрамовичу, хто тоді буде будувати їм стадіони і створювати робочі місця?
А якщо придбання нерухомості дає бонус - вид на проживання, то чому б ним не скористатися?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.