Навигация
Реклама
Реклама

Велокофейня - прибутковий бізнес з мінімальним вкладенням

На вулицях європейських міст вже досить давно можна зустріти мобільні кав'ярні, які найчастіше розміщуються на триколісних велосипедах. Заповзятливі продавці ароматних напоїв вибирають саме цей вид транспорту, оскільки він: На вулицях європейських міст вже досить давно можна зустріти мобільні кав'ярні, які найчастіше розміщуються на триколісних велосипедах

Велосипед для продажу булочок в Одесі

  1. Стійкий. Велокофейня дозволяє розмістити всі необхідні для приготування кави приналежності і навіть переміщатися по місту.
  2. Стильний. Можна замовити модель в такому кольорі, який найбільше подобається і відповідає концепції пересувного закладу.
  3. Недорогий. Мобільна торгова точка обійдеться набагато дешевше, ніж відкриття кав'ярні в приміщенні або придбання невеликого автомобіля для створення з нього торгового місця.

Велокафе вигідно не тільки тим, що на нього потрібно витратити мінімум коштів, але також і тим, що для такої підприємницької діяльності не потрібні гроші на оренду приміщення. Можна приїхати в парк, зупинитися для торгівлі на площі або затишній вуличці, де багато перехожих, і ніхто не змусить вас заплатити за це стояночное місце.

Чим обладнати велокофейню?

Іноді на пошук вигідного простору для реалізації гарячого напою потрібно витратити багато часу, а, значить, і подолати велику відстань. Щоб мобільна кав'ярня протягом усього дня була в строю, велосипед на трьох колесах повинен бути обладнаний такими складовими, як:

Також в якості додаткового джерела доходів можна оснастити c offeebike морозильною камерою, автоматом для виробництва цукрової вати або вітриною для розміщення тістечок, які завжди актуальні до підбадьорливому кави.

Зовсім не обов'язково купувати касовий апарат. Власники кав'ярень на трьох колесах для ведення обліку зазвичай користуються новими технологіями - POS-системами для iOS і Android, але без хорошого Wi-Fi-роутера в цьому випадку не обійтися.

Ще одне важливе завдання - забезпечити захист від палючого сонця або дощу. Для цього можна придбати великий складаний парасолю або обладнати велокофейню тентом. Незважаючи на такий список речей, які необхідно придбати, щоб пересувна кав'ярня активно функціонувала, все ж вона обійдеться значно вигідніше, ніж відкриття повноцінного пункту громадського харчування. Найвідповідальніший момент - визначитися з тим, де взяти відповідний велосипед.

Велокофейня: зробити своїми руками або купити готову конструкцію Велокофейня: зробити своїми руками або купити готову конструкцію?

На перший погляд може здатися, що зробити триколісний велосипед - це простіше простого. Але насправді в процесі створення такого транспорту є безліч технічних нюансів. Потрібно здійснити закупівлю металу, зрозуміти особливості конструкції, витратити на це багато часу. Тому простіше і вигідніше купити велокофейню в Україні у компанії Rymarbike .

Головною перевагою цієї покупки є економія часу. Готову конструкцію можна використовувати відразу після того, як вона буде доставлена ​​за вказаною адресою. Відкрити власний прибутковий бізнес з мінімальним вкладенням - це просто, якщо у вас є якісний і зносостійкий велосипед на трьох колесах.

Чим обладнати велокофейню?
Велокофейня: зробити своїми руками або купити готову конструкцію?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.