Навигация
Реклама
Реклама

Подарунок при виході на пенсію

  1. подарунок жінці
  2. подарунок чоловікові

Вихід на пенсію - це рубіж, який іноді важко подолати. Важко психологічно. Адже доводиться міняти свій звичайний ритм життя, забувати про свої робочі обов'язки, звикати жити без почуття відповідальності за виконану справу. Це потім людина «розкуштує» необмежену свободу, урізану хіба що нестачею грошей. А в перші місяці і дні життя на пенсії людина відчуває сильний стрес. Він сумує за робочій обстановці, по колективу, навіть за суворим начальнику.

Кожен рано чи пізно опиняється в такій ситуації, тому людини проводжають на пенсію всім колективом, урочисто. Це правильно. Людина, гідно пропрацював всі роки на підприємстві, заслужив, щоб його проводили з почестями і з подарунками. До речі, найважче питання - питання вибір подарунка пенсіонеру. Адже дуже важливо, щоб залишилася пам'ять, а не чергова непотрібна дрібничка. Отже, уважно дивіться тут .

подарунок жінці

Що можна подарувати молодій пенсіонерці, щоб подарунок сподобався? Тут слід подумати: жінка виходить на пенсію, ніж вона збирається займатися вдома? Якщо вона запекла дачниця, відмінним подарунком буде набір меблів для чаювання в саду: крісло-качалка і столик з лози. Мультиварка для швидкого і смачного приготування дієтичних страв також займе гідне місце в кухонному арсеналі. Це подарунки з розряду корисних.

Було б чудово подарувати абонемент у фітнес-клуб на цілий рік. Адже після напружених робочих років прийшов час зайнятися собою, своїм здоров'ям, красою. Якщо підприємство може собі дозволити, не завадило б нагородити свою працівницю путівкою в сонячну країну. Це подарунки з розряду приємних.

Ось тільки годинник, які традиційно дарують при виході на пенсію, психологи дарувати не радять. Дійсно, для чого нагадувати людині про швидкоплинність життя? Життя прекрасне в будь-яку хвилину, поки ми живі, навіщо натякати на те, що пора вже рахувати години і дні.

подарунок чоловікові

З подарунком чоловікові справа йде набагато простіше, адже скільки б не було йому років, чоловік завжди залишається юнаків у своїх переконаннях, звичках і захоплення. Будь незвичайний подарунок чоловікові отримати буде приємно.

Отже, почнемо перераховувати:

  1. Подарунки для хобі - вудки, розкладне крісло для рибалки, намет і інші дорогі речі, які самому пенсіонерові купити буде важкувато.
  2. Знакові подарунки - дорогий Паркер, планшет, шахи зі слонової кістки.
  3. Подарунки для відпочинку на природі - барбекюшніци, набори для шашлику, дорожні набори посуду.
  4. Подарунок-мрія - домашня пивоварня, човен для риболовлі, відеокамера, дорогий мобільник.

На якому варіанті зупинитися? Це залежить від людини, якій призначений подарунок - від його характеру, захоплень, енергії, положення, яке він займав на підприємстві. Наприклад, людині товариському можна додатково вручити кілька квитків в сауну на всю його робочу компанію співробітників. Заодно там і пенсію відзначать!

Є ще один варіант. Він прекрасно підійде для тих, хто хоче, щоб свято запам'яталося молодому пенсіонеру назавжди. Що для цього необхідно? Звичайно, враження! А на них спеціалізується магазин подарункових сертифікатів http://www.ps-box.ru/, де можна знайти масу цікавих і незвичайних подарунків-вражень, від спа-процедур до майстер-класу з гончарного мистецтва. Такий оригінальний підхід і увагу до людини не дасть йому впасти в передпенсійному депресію. Навпаки, вихід на пенсію з такими подарунками буде справжнім святом!

Тут слід подумати: жінка виходить на пенсію, ніж вона збирається займатися вдома?
Дійсно, для чого нагадувати людині про швидкоплинність життя?
На якому варіанті зупинитися?
Що для цього необхідно?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.