Навигация
Реклама
Реклама

Довідка з банку для шенгенської візи

  1. Для чого потрібна
  2. зразок
  3. За який період надавати дані
  4. Що краще: виписка або довідка
  5. В якій валюті повинні бути кошти
  6. Якою мовою повинна бути довідка. Чи потрібно її переводити
  7. Мінімально необхідна сума
  8. скільки діє

Готуючись до поїздки в Європу, мандрівник повинен зібрати багато документів і довідок. Важливим моментом є підтвердження наявності грошових коштів. Виїжджає за кордон потрібно довести, що він не збирається залишитися в країні з метою заробітку, а, навпаки, збирається витратити пристойну суму. Найчастіше підтверджуючим документом є довідка з банку для шенгенської візи. Оформлення цього документа має деякі особливості, які необхідно врахувати, щоб не отримати штамп з відмовою.

Для чого потрібна

Іноді співробітникам Консульства недостатньо документів з роботи або у заявника просто немає можливості їх надати. Наприклад, в разі низької офіційної заробітної плати або вільної зайнятості. Навіть робота в престижній компанії, з гідною зарплатою не гарантує того, що у вас не зажадають додаткові підтвердження спроможності.

Виписка з банківського рахунка потрібна для підтвердження платоспроможності виїжджає за кордон. Вона гарантує, що мандрівник зможе покрити всі можливі витрати під час відвідування країни.

Довідка про стан рахунку також підтверджує наявність постійного заробітку на батьківщині і практично виключає еміграцію в країну з метою пошуку роботи. У заможної людини, що має високу заробітну плату на батьківщині, навряд чи виникнуть думки залишитися в іноземній державі незаконно.

зразок

Довідка з банку для візи не має певного зразка. Вона видається за формою банку, на фірмовому бланку з печаткою та підписом банківського працівника, на якому повинні бути присутніми реквізити. Не потрібно вказувати куди саме ви берете виписку з банку, досить зробити позначку за місцем вимоги. Довідка береться, якщо рахунок відкритий недавно. Якщо ж ви володієте рахунком давно і регулярно його поповнюєте, бажано показати рух коштів на рахунку, наприклад, протягом останнього півріччя.

За який період надавати дані

Для відкриття шенгену Консульствам більшості країн недостатньо просто наявності грошових коштів в іноземного громадянина. Виписка з банківського рахунка для шенгенської візи повинна відображати рух грошових коштів протягом останніх 3-6 місяців. Це підтверджує не тільки вашу готовність залишити велику суму на відпочинок в іноземній державі, а й причини повернутися додому.

Подарунок 2100 рублів на житло!

При реєстрації за посиланням в AirBnB ви отримаєте 2100 рублів на свій аккаунт.

За ці гроші можна зняти хороші апартаменти на 1 день за кордоном або в Росії. Бонус працює тільки для нових акаунтів.

Що краще: виписка або довідка

Що краще: виписка або довідка

Виписка з рахунку ощадбанку або довідка з нього ж мають принципову різницю. Довідка всього лише констатує факт наявності грошей, а виписка відображає надходження і рух грошей на рахунку. В такому випадку краще брати виписку з банку, цей варіант підходить для працюючих людей, бізнесменів і пенсіонерів.

Для безробітних або фрілансерів підходить довідка з банку про стан рахунку. Неплатоспроможні громадяни можуть надати спонсорський лист , В якому вказується інформація про стан рахунку спонсора.

В якій валюті повинні бути кошти

З виписки по рахунку Консульство саме визначить скільки у вас коштів в євровому еквіваленті. Сума завжди прив'язана до курсу іноземної валюти.

Так, якщо ви зберігаєте гроші в рублях, сума при конвертації повинна відповідати необхідній сумі в євро або національній валюті країни призначення. Неважливо в якій валюті ви отримуєте зарплату або зберігайте гроші на рахунку: рублі, євро або долари. Головне, щоб в перерахунку суми вистачало на всі дні перебування в країні.

Головне, щоб в перерахунку суми вистачало на всі дні перебування в країні

Якою мовою повинна бути довідка. Чи потрібно її переводити

На сьогоднішній день майже всі Консульства і Посольства (за винятком Великобританії та Ірландії) приймають документи російською мовою, перекладати їх не потрібно. У разі якщо необхідно надати документ англійською мовою, краще спочатку скласти його на ньому. Користуйтеся послугами сертифікованих перекладачів, рекомендованих Консульством тієї чи іншої країни.

Мінімально необхідна сума

Зазвичай мінімальна сума розраховується з умови 65-75 євро (залежно від країни) на день перебування на людину. Якщо сім'я з трьох осіб збирається за кордон на 10 днів то мінімальна сума на рахунку повинна складати 3х10х65 = 1950 євро. Чим більше коштів на рахунку тим більше шансів отримати візу.

У країнах з невисокими цінами вимоги зазвичай не такі суворі. Щоб отримати візу в Польщу або Чехію досить надати 40-45 євро на день перебування, коли для Бельгії і Люксембургу необхідно мати до 95 євро.

Варто звернути увагу, що не всі Консульства висувають чіткі вимоги до питання про мінімальну кількість коштів. В такому випадку орієнтуйтеся на максимальну суму.

Існує думка, що чим більшими засобами володіє заявник тим більше шансів не тільки отримати візу, але і те, що вона буде багаторазовою.

скільки діє

Довідка або виписка з рахунку ощадбанку або будь-якого іншого банку має обмежений термін дії. На сьогоднішній день довідки з банку для шенгенської візи діють 21 робочий день, включаючи день видачі. Якщо ви не використовуєте її за цей час або отримаєте штамп з відмовою, доведеться ще раз звертатися в банк.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.