Навигация
Реклама
Реклама

Виписка з банківського рахунка: зразок довідки з рахунку для оформлення візи

 1. порядок оформлення
 2. зразок довідки
 3. Сума на рахунку
 4. Приклад розрахунку для шенгенської зони
 5. Особливості

При оформленні візи потрібні папери, що свідчать про фінансову спроможність заявника. В ряду варіантів такого документа варто виписка банку про стан рахунку. Передбачено ряд вимог до її оформлення та змісту. Щоб причиною відмови в оформленні візового дозволу не стала фінансова неспроможність, варто ознайомитися з цією статтею.

порядок оформлення

При подачі заяви на візу надають підтвердження наявності коштів на поїздку. Якщо у заявника немає постійної роботи або офіційний дохід занадто малий для видачі шенгенської візи, надають виписку з банку.

До оформлення цього паперу Консульськими відділами пред'являється ряд вимог. Для таких випадків не підходить виписка про рух грошей, отримана в інфокіосків. Довідка про стан рахунку замовляється у відділі по роботі з фізичними особами.

У ряді банків ця послуга виконується платно, а сам папір оформляється за 1-2 дня. Вартість складання довідки варіюється в різних банках від 150 до 200 рублів.

зразок довідки

Для подачі в Консульство потрібно виписка з банківського рахунку, оформлена на спеціальному бланку, з круглою печаткою і підписом спеціаліста відділу. Іноді її додатково підписує начальник відділення.

У довідці вказують такі відомості:

 • Повні дані клієнта, включаючи адресу.
 • Назва самого установи.
 • Залишок грошових коштів.
 • Дата укладення банківського договору.
 • Печатка.
 • Дата видачі довідки.
 • П.І.Б. працівника, який видав виписку, його посаду та підпис.
При оформленні візи потрібні папери, що свідчать про фінансову спроможність заявника

Зразок довідки з банку

Довідка з банку має обмежений термін дії - 1 місяць. Консульства країн, що входять в Шенген, не вимагають, щоб гроші заморожувалися до моменту прийняття рішення про видачу візи.

Мандрівники в разі відсутності рахунку в банку надходять так - укладають договір, беруть гроші в борг і кладуть їх на рахунок. Після цього оформляють довідку і знову забирають кошти. Недавня дата відкриття рахунку викликає підозри у працівників Консульства, це може стати причиною відмови. У ряді Посольств вимагають, щоб в довідці відбивалося рух грошей протягом 3 останніх місяців.

Сума на рахунку

У різних країнах, що входять в зону Шенгена, вимоги щодо суми на рахунку різняться. В середньому розраховують виходячи з 60 євро на добу. Польське Консульство вимагає 40 євро на добу, німецьке - 55. Вимоги конкретної країни дізнаються перед подачею заяви на візу.

Приклад розрахунку для шенгенської зони

Якщо планується поїздка на 10 днів, а вимоги держави до мінімальної суми з розрахунку на добу перебування - 60 євро, то в залишку повинно бути не менше 600 євро на одну людину. Допускається будь-яка валюта рахунку, сума перераховується за курсом на день подачі заяви.

При подачі заяви на візу всією сім'єю, розраховують суму на кожного повнолітнього члена сім'ї.

Особливості

Якщо відкритий рахунок в банку передбачає наявність пластикової картки, то докладають її ксерокопію з лицьового боку. Існує ряд вимог в рахунку і карті, прив'язаною до нього.

Існує ряд вимог в рахунку і карті, прив'язаною до нього

Ще один приклад довідки

 • Всі дані власника і номер карти повинні збігатися з даними, зазначеними в довідці.
 • Картка дозволяє розплачуватися за межами країни.
 • Термін дії карти повинен бути довше, ніж планована тривалість поїздки.
 • При оформленні мультивізи на тривалий термін не пропонують наявність коштів на весь період дії візи. Сума розраховується виходячи з тривалості першого планованого перебування в шенгенській зоні.
 • Індивідуальні підприємці докладають до пакету поданих паперів та виписці податкових декларацій. Це позитивно впливає на прийняття рішення.

Додатковим підтвердженням наявності коштів є надання чеків про покупку валюти перед поїздкою. Ці папери також можна додати до заяви на візу.

Звичайна практика класти гроші на картрахунок, а після отримання візи забирати їх. При перетині кордону митники приймають рішення про пропуск туриста. Нормальна практика зажадати у мандрівника підтвердження наявності коштів на карті або готівки.

В такому випадку стане в нагоді виписка з банку з підтвердженням, тому не рекомендують викидати її. Якщо термін банківських паперів закінчився, рекомендують отримати нову не пізніше ніж за місяць до поїздки для перестраховки.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.