Навигация
Реклама
Реклама

Виписка з банківського рахунку для отримання шенгенської візи: термін дії довідки в 2019 році

 1. Які довідки потрібно надати
 2. Ким видається документ
 3. Як оформляється виписка
 4. Вимоги європейських держав
 5. Терміни дії довідки
 6. Виписка з банківської картки
 7. Виписка для клієнтів Ощадбанку
 8. З чим ще можна зіткнутися
 9. наостанок
 10. Що робити якщо немає великої суми на рахунку

Росіянин, який бажає побувати за кордоном, при оформленні документів для шенгенської візи повинен також надати виписку з рахунку в банку.
Росіянин, який бажає побувати за кордоном, при  оформленні документів для шенгенської візи  повинен також надати виписку з рахунку в банку

Які довідки потрібно надати

Одним з основних вимог, що пред'являються співробітниками консульств, є надання довідки з місця офіційного працевлаштування (Завантажити зразок на російською або англійською мовою). Не менш важливо надати виписку з банківського рахунку.

Не менш важливо надати виписку з банківського рахунку

Зовнішній вигляд виписки з банківського рахунку

Оформлення довідки про доходи для отримання шенгенської візи - справа не така проста, як здається на перший погляд. Для того щоб питання вирішилося якомога швидше мандрівник повинен знати про існуючі «підводні камені».

Приклад довідки з місця роботи для отримання шенгенської візи

Основною функцією довідок, необхідних для отримання шенгенської візи, є доказ того, що росіянин має на Батьківщині стабільний і досить непоганий дохід. Тобто, в переїзді за кордон він не зацікавлений. Від рівня заробітної плати залежить швидкість вирішення питання.

Людина, яка має середню відповідно до нинішніх реалій заробітну плату, має такі ж шанси на отримання візи. І навпаки, росіянин з високим доходом гарантовано отримує візу.

Щоб отримати візу потрібно надати:

 • довідку про зарплату з роботи;
 • виписку про наявність коштів на банківському рахунку.

Ким видається документ

Довідку про доходи видає організація, в якій працює росіянин.

Якщо про отримання шенгенської візового документа клопоче індивідуальний підприємець, то його доходи відображає довідка з банку про надходження грошей на його рахунок.

Деякі громадяни РФ мають неофіційне джерело доходу. Навіть якщо при цьому вони отримують високу заробітну плату, питання в консульському відділі далеко не завжди вирішується на їхню користь. Втім, особи, працевлаштовані неофіційно, цілком успішно подорожують по зоні Шенгену.

Як оформляється виписка

Банківська довідка для отримання шенгенської візи видається банком, в якому обслуговується мандрівник. Цю виписку росіянин зобов'язується отримати як мінімум за 30 днів до подачі заяви. Зразок довідки можна уточнити на сайті банку.

Дипломати деяких європейських країн приймають виписку, в якій вказується залишок на банківському рахунку. Представники США менш демократичні в цьому питанні. Нерідко дипломати просять надати інформацію про транзакції за останні півроку.

Виписка з рахунку повинна бути підтверджена печаткою відділення банку. Крім того, вона повинна завірятися підписом співробітника цієї установи. Деякі дипломати вимагають надати саме круглу печатку. Зразок печатки також можна уточнити на сайті свого банку. У цьому випадку оформлення виписки може затягнутися на 3 - 5 робочих днів. В Ощадбанку виписку роблять відразу ж в момент звернення.

Якщо з клопотанням про отримання візового документа звертається індивідуальний підприємець, то він зобов'язується надати якісну ксерокопію свідоцтва про державну реєстрацію.

Вид свідоцтва про державну реєстрацію

Кожна європейська держава встановлює власні вимоги щодо розміру суми на рахунку. Найчастіше сума розраховується так: 62 євро на добу на 1 мандрівника. Середня туристична поїздка займає до 10 днів. Тобто, на рахунку у мандрівника має бути не менше 620 євро в рублевому еквіваленті.

Вимоги європейських держав

кожна з європейських країн має власні вимоги і до банківської виписки. Щоб уникнути непорозумінь, необхідно заздалегідь поцікавитися цим питанням.

Сьогодні відомо, що:

 1. Для британської візи необхідно прикласти до пакету документів 2 довідки , Одна з яких повинна бути переведена на англійську мову.
 2. Довідка для французької візи повинна бути доповнена контактами і адресою банку.
 3. Для отримання візи в Італію досить виписки з кредитної картки.

Переклад на англійську мову може бути виконаний співробітниками банку. Якщо такої послуги банк не надає, то заявник повинен звернутися за допомогою в ліцензоване агентство перекладів.

Терміни дії довідки

Важливим є питання актуальності виписки з рахунку. Згідно нинішнім реаліям, довідка вважається дійсною протягом трьох тижнів (21 календарний день) з дня видачі.

Виписка з банківської картки

Сьогодні переважна більшість росіян користується банківськими картками. Це дуже зручно, оскільки зняти готівку можна не тільки в рідному місті, а й в будь-якій країні, де діє єдина банківська система.

Тому багатьох мандрівників цікавить питання щодо застосування до пакету документів виписки не з рахунку в банку, а з картки. Це актуально для мандрівників, які зіштовхнулися з необхідністю терміново їхати за кордон. Теоретично власна роздруківка даних на комп'ютері не котується. Але на практиці консульства багатьох країн приймають цей документ. Єдина вимога - наявність банківської друку.

Дипломати італійського консульського відділення в цьому питанні більш демократичні. Якщо в короткострокове подорож їде сімейна пара, то один з них може надати чек з банкомату і скан банківської картки. При цьому другий заявник повинен представити всі довідки за заданим зразком. Ніяких проблем при цьому не виникає, і віза зазвичай видається обом.

Виписка для клієнтів Ощадбанку

Багато росіян є клієнтами Ощадбанку. Цей банк, що має «дочок» в усіх країнах СНД, вважається найбільш надійним.

Цей банк, що має «дочок» в усіх країнах СНД, вважається найбільш надійним

Таку виписку дають в Ощадбанку

Зазвичай співробітники Ощадбанку дають виписку з рахунку в цей же день. Чекати спеціально не потрібно.

Важливо розуміти, що виписку за рахунком росіянин може отримати тільки в тому офісі, де обслуговується карта. Але для багатьох консульських установ буває досить виписки про суму на видатковому ліміті картки. Цю виписку необхідно завірити. Отримати її можна в будь-якому з відділень банку. Оформляється довідка з Ощадбанку за 150 р.

Сьогодні виписку можна зробити в режимі онлайн. Це допомагає істотно заощадити час.

З чим ще можна зіткнутися

«Підводні камені», про які раз у раз спотикаються росіяни, які вирішили тимчасово виїхати за кордон, також залежать від в'їзних вимог конкретних країн. Береться до уваги і тип візового документа. Так, для деяких навчальних національних віз категорії D виписка повинна бути зроблена виключно в центральному відділенні банку. У цьому випадку заявник повинен чекати довідку не менше 2 днів.

представники Австрії і США з великою підозрою ставляться до щойно з'явився грошей на рахунку. Тому для отримання візи в ці країни потрібна виписка з рахунку на якому гроші лежали достатню кількість часу.

наостанок

Сьогодні людина, що зіткнувся з необхідністю термінового виїзду за кордон, може отримати моментальну довідку.

Правда, це стосується лише інформації про баланс банківської карти.

Що робити якщо немає великої суми на рахунку

Щоб уникнути неприємностей, не варто звертатися за допомогою до фірм. Документи, видані співробітниками таких організацій, є підробленими.

Найпростіший спосіб - це покласти гроші на рахунок спеціально для оформлення довідки. Після отримання виписки їх можна відразу ж зняти.

Наявність суми на рахунку ніхто перевіряти не буде, банки таку інформацію іноземним візовим центрам і консульства не надають.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.