Навигация
Реклама
Реклама

Виписка з банківського рахунку для отримання візи в 2019 році

 1. Для чого необхідна
 2. Чи є різниця між випискою і довідкою
 3. Як отримати виписку по карті Ощадбанку: Відео
 4. Вимоги європейських країн
 5. Переклад виписки
 6. В якій валюті повинні бути кошти
 7. Термін дії
 8. Отримання виписки з банківської картки
 9. клієнтам Ощадбанку
 10. Через відділення банку
 11. За допомогою банкомату
 12. СМС
 13. Через Інтернет
 14. Поштою

При видачі віз консульства вимагають надати документи, що підтверджують фінансову спроможність людини, який планує поїздку в ту чи іншу країну. Довідка та виписка з банку для візи дають інформацію про те, якою кількістю коштів на рахунку в банку володіє людина, і чи вистачить їх для покриття всіх можливих витрат у рамках запланованої поїздки. Для того щоб їх оформити, потрібно всього лише звернутися в банк, де одержувача візи відкритий рахунок, і замовити виготовлення документів.

Для чого необхідна

Для чого необхідна

Чим довший термін майбутньої подорожі, тим вище будуть вимоги консульств до доходів претендента на візу. Якщо запланований самостійний вояж з проживанням у готелях, оплатою транспорту та харчування, то вимагатимуть підтвердження доходу на рівні не менше 50-60 євро в день. Довідка для шенгенської візи з банку підтверджує, що:

 • гроші на поїздку вже є (на рахунку) і турист не буде ні в чому мати потребу в чужій країні;
 • людина має гідну роботу і стабільний заробіток в Росії, тому у нього немає потреби залишитися в ЄС (як нелегала).

Для тих, хто їде в уже оплачений тур, вимоги будуть м'якше, але обов'язкова умова: довідка з роботи з підтвердженням доходу для шенгенської візи. Форма цього документа стандартна, але ось вимоги до доходів дуже відрізняються для тих, хто оформляє короткострокову, і для тих, хто - довгострокову візу, хто планує просто відпочивати або ж працювати і вчитися в чужій країні.

Яка виписка з банку потрібна для візи, вірніше, який дохід повинен бути в ній відбито, потрібно дізнаватися в кожному конкретному випадку. Наприклад, якщо дитина їде вчитися в європейський університет, то батькам потрібно підтвердити наявність доходу на оплату навчання, проживання в гуртожитку або на орендованій квартирі на весь період навчання, а також на дрібні витрати. Це зовсім інші суми, якщо порівнювати їх із звичайними туристичними витратами, які часто не перевищують сотні євро в день.

Чи є різниця між випискою і довідкою

Вивчаючи вимоги посольств різних країн, можна помітити, що в списку обов'язкових документів значиться довідка про доходи з місця роботи і в окремих випадках довідка з банку про стан рахунку на конкретну дату. Крім них, посольства приймають і інші докази платоспроможності, зокрема, такий документ, як виписка з банку або довідка про рух грошових коштів для візи.

Виписка показує, коли відбувалося нарахування коштів на рахунок протягом певного періоду (наприклад, за 3 місяці). Якщо оформлена зарплатна картка, то співробітник консульства може побачити регулярність грошових надходжень на картковий рахунок і зробити висновки про те, що з доходами претендента на візу все в порядку. Довідка про стан рахунку просто фіксує, яка сума є на рахунку (картковому, поточному або ощадному).

Довідки та виписки з банку - незамінні, якщо на візу претендує людина, у якого немає офіційної роботи або індивідуальний підприємець. Якщо є сумніви, чи можна безробітному отримати шенгенську візу , То в будь-якому візовому центрі підтвердять, що довідка про те, що на рахунку людини - кругла сума, це доказом про платоспроможності для поїздки.

Як отримати виписку по карті Ощадбанку: Відео

порядок оформлення

Довідка з місця з роботи для візи оформляється в бухгалтерії компанії-роботодавця. Робиться це безкоштовно і всього за 1-2 дня. Порядок оформлення довідки або виписки в банку трохи інший. По-перше, це комерційна послуга, за яку доведеться заплатити мінімум 50-200 рублів. По-друге, через те, що потрібно поставити підпис і печатку у керівництва, банківські клерки іноді затримують видачу цього документа на термін до трьох днів. Як зробити виписку з рахунку для візи?

 1. При наявності рахунку: прийти в банк і замовити виготовлення довідки або виписки.
 2. Якщо рахунки в банку немає: вибрати банк, укласти договір про відкриття рахунку, покласти потрібну суму і відразу замовити довідку (виписку в цьому випадку робити немає сенсу, так як руху коштів не було).

Зразок довідки з банку для шенгенської візи можна побачити на нашому сайті.

Це дуже короткий документ, в якому вказуються всі персональні та контактні дані заявника, назва рахунку, яким він володіє, сума на ньому в рублях або валюті. Для отримання довідки потрібно тільки паспорт. Якщо документ замовляє ІП, то потрібно буде показати ще своє свідоцтво про держреєстрацію.

Вимоги європейських країн

У кожної країни ЄС свої вимоги до рівня фінансової надійності одержувачів візи. Наприклад, в Норвегії, Данії, Бельгії, Німеччини вони дуже високі, а в Греції, Болгарії, Хорватії - набагато нижче. Скільки євро на людину потрібно для шенгенської візи, краще дізнаватися безпосередньо у візовому центрі країни або її консульстві.

Потрібно бути готовим до того, що зажадають підтвердити наявність суми на рівні мінімум 50-110 євро на кожен день перебування. Якщо доходів недостатньо, то можна оформити спонсорську лист від родичів з підтвердженням їх готовності взяти витрати по поїздці іноземного гостя на себе.

Як оформити спонсорську лист для візи , З'ясувати просто: документ готується в довільній формі, але в ньому є пункти, які обов'язково повинні бути освітлені. До них відносяться контакти спонсора і його обіцянку погасити всі витрати. До листа додається копія паспорта та довідка спонсора про доходи.

Переклад виписки

Якщо потрібно отримати візу в Англію, то все що подаються в Британський візовий центр документи, в тому числі і виписка з банку, повинні бути перекладені на англійську мову. Довідка повинна містити: назву фінансово-кредитної організації, в якій у клієнта відкритий рахунок, його персональні дані і стан (баланс) особового рахунку. Суму, що знаходиться на рахунку, переводити в грошову одиницю Британії (фунт стерлінгів) не потрібно - досить вказати в національній валюті (рубль). Переклад повинен бути якісним, а не виконаним на комп'ютері (механічним) з використанням програми-перекладача.

В якій валюті повинні бути кошти

В якій валюті повинні бути кошти

Бажано, щоб кошти на рахунку були у валюті тієї країни, куди оформляється віза. Однак консульства висувають жорсткі вимоги щодо наявності євро на рахунку тільки в тому випадку, якщо громадянин претендує на довгострокову візу і планує жити або працювати в іншій державі.

У всіх інших випадках підійдуть і рублеві накопичення - це не проблема. Скільки грошей класти на рахунок для шенгенської візи, визначається самостійно, орієнтуючись на вимоги з боку диппредставництва кожної конкретної країни.

Наприклад, іспанське консульство вимагає, щоб на рахунку безробітних, студентів та пенсіонерів було не менше 35 тис. Руб., А для інших - не менше 50 тис. Руб. Бельгія висуває вимоги про наявність не менше 50-95 євро на добу на кожен день перебування.

Термін дії

Питання, скільки діє довідка з банку для візи, актуальний і для короткострокового, і для довгострокового дозволу на в'їзд. Довідки та виписки з банку для більшості консульств потрібні з терміном видачі не старші місяці, а деякі взагалі скорочують цей термін до двох тижнів.

Отримання виписки з банківської картки

Виписка з банківської карти для отримання візи замовляється в банку так само, як і довідка. Якщо рахунок картковий, то отримавши виписку, можна буде побачити, коли і скільки знімалося грошей в банкоматі, а також як часто поповнювався рахунок. До виписки потрібно буде докласти і ксерокопію із зображенням карти.

Мінімальний термін, за який потрібно показати рух по рахунку - 3 місяці. Але якщо були великі надходження раніше, то можна замовити виписку і за півроку-рік, щоб показати позитивну динаміку. Консульства нормально ставляться до такої практики, оскільки видно, що рахунок не відкрито «під дату», щоб виконати умови для отримання візи.

клієнтам Ощадбанку

клієнтам Ощадбанку

Ощадбанк видає довідки про стан рахунку для візи. Банк охоче надає відомості всього за 50 рублів, а за 100 рублів за розширений варіант. Виписка з рахунку обійдеться в 150 рублів. Відкриття поточного рахунку, якщо його немає, обходиться і зовсім безкоштовно.

Через відділення банку

Звернеться за довідкою або випискою можна в будь-яке відділення Ощадбанку, в тому числі в інших містах. Це дуже зручно, якщо претендент на отримання візи, наприклад, змушений приїжджати до візового центру або консульство в обласний центр з невеликого міста. Виписка по рахунку карти для візи готується Ощадбанком дуже швидко - за 1 день. В окремих випадках час виготовлення можуть і затягнути, але максимум на 2-3 дня.

За допомогою банкомату

За допомогою банкомату

Отримати інформацію про стан рахунку можна і з банкомату. Для цього потрібно всього лише вибрати функцію «Залишок на рахунку» і роздрукувати чек. На ньому буде відображено назву банку, сума на рахунку і дата проведення транзакції. Виглядає така квитанція на тонкому папері не надто презентабельно і нагадує не офіційний документ, а чек з магазину. Тут буде вказано:

 • тип карти і останні чотири цифри номера рахунку;
 • залишок коштів на рахунку, доступних для зняття;
 • дата, час транзакції;
 • кредитний ліміт (якщо карта кредитна).

Найкраще використовувати подібні чеки як додатковий, а не як основний документ для підтвердження платоспроможності. Для основних цілей краще замовляти повноцінну довідку або виписку з банку на офіційному бланку (можна з того ж карткового рахунку).

Зате на кордоні, якщо виникнуть питання з приводу коштів на поїздку, можна тут же в аеропорту роздрукувати в банкоматі чек і представити його прикордонникам. Це підтвердить, що є гроші на поїздку, і туриста спокійно пропустять через кордон.

СМС

СМС

Багато банків пропонують клієнтам таку послугу, як SMS-довідка по рахунку. Йдеться про миттєве повідомлення про списання та надходження коштів в автоматичному режимі і можливості замовити за допомогою телефону міні-виписку про залишок на рахунку. Для з'ясування балансу по рахунку потрібно всього лише відправити SMS на певний номер (послуга чимось нагадує інформування про залишок грошей на рахунку мобільного телефону).

Якщо роздрукувати подібну міні-виписку, її буде недостатньо для підтвердження фінансової спроможності особи при отриманні візи. Однак в якості додаткового підтвердження вона цілком підійде. У тому числі і при проходженні візового контролю в аеропорту.

Через Інтернет

Через Інтернет

Замовити довідку для візи онлайн можна і в Ощадбанку, а також подібну послугу пропонують і багато інших банківських установ, наприклад, Райффайзенбанк. Для цього потрібно зайти на спеціальну сторінку на сайті банку і заповнити графи формуляра. Буде потрібно ввести:

● П.І.Б., дату народження;

● номер мобільного телефону;

● тип довідки, який потрібно;

● спосіб отримання.

Останній пункт дуже важливий, так як можна замовити доставку довідки кур'єром додому або її електронний варіант на пошту. Можна також забрати її особисто, прийшовши до відділення банку. Оплатити послугу також можна не виходячи з дому - платіжною карткою будь-якого банку. Для формування пакету документів на візу краще замовляти паперовий варіант довідки з «мокрою» печаткою.

Поштою

Після того як замовлена ​​довідка в банку, можна вибрати і такий спосіб її отримання, як поштове відправлення. Через пару днів на пошту прийде лист з потрібною довідкою. З огляду на роботу наших поштових служб, найкраще замовляти документ заздалегідь (мінімум за 1 тиждень до подачі паперів на візу), так як не виключені затримки доставки.

Як зробити виписку з рахунку для візи?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.