Навигация
Реклама
Реклама

Виписка з банківського рахунку в 2019 році: довідка з Ощадбанку

 1. В яких ситуаціях потрібно
 2. Особисте звернення до відділення
 3. Пройдіть соціологічне опитування!
 4. мобільний банкінг
 5. Особистий кабінет на сайті банку
 6. "Пошта Росії" або електронна пошта
 7. Мобільні додатки
 8. Переклад довідки
 9. висновок

Одним з найбільш часто запитуваних документів при оформленні віз в різні країни є підтвердження наявності достатньої кількості фінансових коштів для здійснення поїздки і гарантії повернення на батьківщину. Багато громадян РФ є клієнтами Ощадбанку, тому саме в цій фінансовій установі їм найпростіше оформити потрібну довідку. Виписка з рахунку Ощадбанку для візи видається клієнту при особистому зверненні в одне з відділень банку. Одним з найбільш часто запитуваних документів при оформленні віз в різні країни є підтвердження наявності достатньої кількості фінансових коштів для здійснення поїздки і гарантії повернення на батьківщину

Виписка з рахунку Ощадбанку для оформлення шенгенської або будь-який інший візи може бути двох видів:

 • виписка про кількість грошей на видатковому ліміті картки;
 • виписка про стан рахунку і транзакціях за певний проміжок часу.

Якщо дебетова картка відсутня, то для виписки з метою оформлення візи може підійти і кредитна картка. Головне - перевірити, чи немає за цією карткою заборгованостей.

Документ видається на офіційному бланку Ощадбанку, на ньому повинні бути печатка установи і підпис начальника відділення.

Обов'язкова інформація, яка повинна бути вказана в довідці:

 • номер рахунку клієнта банку;
 • сальдо - сума фінансових коштів на момент початку і кінця звітного періоду;
 • операції по зарахуванню і списанню грошей;
 • залишок фінансів.

Найважливіше, що потрібно враховувати при підготовці даного документа, - це наявність достатньої кількості грошей відповідно до вимог країни, в яку планується поїздка.

В яких ситуаціях потрібно

З метою оформлення візи виписка з особового рахунку карти Ощадбанку в 2019 році може знадобитися в наступних випадках:

 • підтвердження фінансової спроможності мандрівника;
 • підтвердження наявності достатньої кількості коштів на час поїздки в конкретну країну відповідно до її вимог.

Співробітники імміграційних служб і консульств запитують дану довідку на підтвердження того, що здобувач візи має стабільний високий дохід в рідній країні і не має наміру мігрувати і заробляти нелегально .

Крім цього, така довідка є гарантією, що мандрівник може оплатити всі витрати під час поїздки, і, якщо буде потрібно, квиток у зворотний бік.

Перш ніж отримати виписку по карті в Ощадбанку, слід уточнити, який формат документа потрібно конкретно в консульство тієї країни, куди ви маєте намір їхати. Найчастіше вимагають інформацію на офіційному бланку банку, але іноді досить і виписки з банкомату.

Особисте звернення до відділення

Особисте звернення до відділення

Зробити виписку з кредитної картки для візи з Сбербанк можна, відвідавши місцеве відділення банку. При особистому спілкуванні зі співробітником банку ви гарантовано отримаєте той вид довідки, який від вас вимагають в консульстві. Для цього потрібно пояснити співробітнику, яка інформація повинна міститися в цьому документі.

Крім того, під час візиту в банк можна скористатися і іншими додатковими послугами фінансової установи і отримати консультацію фахівців.

Документ можуть надати відразу на місці або запропонувати вислати вам електронною поштою. Але, забираючи довідку особисто, ви отримаєте фірмовий бланк, завірений підписом начальника відділення та круглою печаткою банку; поштою часто висилають тільки інформацію про залишок грошей на рахунку і транзакціях.

Пройдіть соціологічне опитування!

Якщо в якості підтвердження наявності фінансових засобів консульствами приймається міні-виписка по картці Ощадбанку, то досить знайти найближчий банкомат фінустанови, вставити картку, ввести PIN-код, потім вибрати розділ «Інформація та сервіс", далі - послугу «Історія карти».

Банкомат видасть вам чек, в якому буде вказана інформація щодо руху фінансових коштів на картці за останні три місяці. Послуга платна - з карти списується приблизно 15 рублів. Нижче представлений зразок чека.

Нижче представлений зразок чека

мобільний банкінг

Спосіб отримання інформації про стан рахунку через СМС доступний тільки користувачам, що підключили послугу «Мобільний банкінг». Вартість надання послуги залежить від тарифу оператора; обов'язково слід перевірити стан балансу на телефоні, перш ніж відправляти запит, оскільки при відсутності грошей вам буде відмовлено в наданні відомостей.

Незважаючи на легкість даного способу, цей варіант не підходить в якості документального підтвердження наявності фінансових засобів для консульства, але так можна перевірити стан банківського рахунку, перш ніж займатися підготовкою виписки.

Для того щоб дізнатися баланс, потрібно відправити СМС на номер 900 з текстом «Balans ****», «Баланс ****», або «Залишок ****», де замість **** потрібно вказати останні 4 цифри номера карти. У відповідь послідує повідомлення, в якому буде вказано залишок грошей на рахунку на поточний момент.

Якщо відправити СМС з текстом «Istoria ****» або «Історія ****», то у відповідному СМС-повідомленні прийде інформація про 10 останніх проведених з рахунком операцій із зазначенням точного часу їх проведення.

Якщо відправити СМС з текстом «Istoria ****» або «Історія ****», то у відповідному СМС-повідомленні прийде інформація про 10 останніх проведених з рахунком операцій із зазначенням точного часу їх проведення

Особистий кабінет на сайті банку

Дізнатися про стан рахунку Ощадбанку можна також в режимі онлайн, через особистий кабінет на сайті установи:

 1. Увійдіть на, натисніть кнопку «Реєстрація».
 2. Введіть номер вашої картки (зареєструвати можна як дебетову, так і кредитну).
 3. Введіть номер телефону, на який вам прийде код, введіть код.
 4. Після реєстрації на сервісі вам буде доступна вся інформація про баланс карти і грошових операціях.

"Пошта Росії" або електронна пошта

Отримання відомостей про стан рахунку можливо і за допомогою електронної пошти, і за допомогою пересилання поштою РФ. У першому випадку послуга надається безкоштовно, в другому необхідно оплачувати її відповідно до тарифу.

Перевагою даного способу є можливість отримувати відомості стабільно, оскільки дані надсилаються щомісяця: для цього необхідно звернутися до відділення Ощадбанку і написати заяву на отримання такої послуги.

Перевагою даного способу є можливість отримувати відомості стабільно, оскільки дані надсилаються щомісяця: для цього необхідно звернутися до відділення Ощадбанку і написати заяву на отримання такої послуги

Мобільні додатки

Володарі смартфонів можуть отримати інформацію про баланс банківського рахунку за допомогою мобільного додатку «Сбербанк Онлайн». Додаток доступний на будь-який мобільній платформі: iOS, Windows, Android.

Реєстрація карти через мобільний додаток відбувається так само, як і на сайті. Інформацію за операціями можна дізнатися, натиснувши на іконку із зображенням годин.

У додатку будуть відображені всі відомості по зарахуванню і списанню коштів, при цьому із зазначенням дати, часу і місць, де проводилися операції. Крім того, якщо ваша карта кредитна, вам будуть надані відомості по загальній сумі боргу плюс відсотки.

Переклад довідки

Якщо документ, що підтверджує наявність фінансових засобів, потрібно виключно з метою подачі документів в консульство, вам може бути видана довідка з Ощадбанку для візи англійською. Для цього варто поцікавитися, чи надають таку послугу конкретно в тому відділенні, в яке ви звертаєтеся.

За переклад документа стягується додаткова плата (від 100 до 200 рублів). Крім того, співробітники Ощадбанку зазвичай просять почекати готовий документ протягом трьох робочих днів.

Якщо у відділенні, в яке ви звертаєтеся, не пропонують послугу перекладу на іноземну мову, переклад виписки з Ощадбанку для візи можна зробити через акредитоване агентство. Консульства вимагають, щоб такий переклад був завірений нотаріально.

Тому завчасно ознайомтеся з вимогами до документів в консульстві, в яке ви маєте намір звернутися.

Дізнайтеся більше про те, як слід правильно здійснювати переклад документів на візу .

висновок

У клієнтів Ощадбанку існує багато способів отримання інформації про баланс їх банківського рахунку. Але не кожен з них підходить для офіційного документа, що запитується від заявника консульствами різних країн для оформлення візи.

В якості підтвердження наявності фінансових засобів при подачі документів на візу підходить тільки довідка, видана співробітниками банку при зверненні до відділення особисто, оскільки такий документ буде оформлений за вимогами консульства: на фірмовому бланку, з підписом начальника відділення та печаткою банку.

Як отримати виписку по карті Ощадбанку. Де взяти виписку по карті Ощадбанку. Як зробити виписку: Відео

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.