Навигация
Реклама
Реклама

В порядку черги. Багатодітним сім'ям покладається соціальна виплата замість земельної ділянки


Фото: Динара ВОРОНЦОВА

Магнітогорськ. Багатодітним сім'ям з недавніх пір належить компенсація замість земельної ділянки.

24 жовтня уряд Челябінської області прийняв постанову № 485-П «Про порядок надання громадянам соціальної виплати на придбання житлового приміщення замість надання у власність безоплатно земельних ділянок, що перебувають у державній або муніципальній власності, для індивідуального житлового будівництва або ведення особистого підсобного господарства зі зведенням житлового будинку на присадибній земельній ділянці ».

Нині право на надання соціальної виплати мають багатодітні сім'ї, які виховують трьох і більше неповнолітніх дітей, а також дітей старше 18 років, які навчаються в освітні установи по очній формі навчання, але не більше ніж до досягнення ними віку 23 років.

Отримання виплати можливо при відповідності багатодітних сімей наступним вимогам: сім'я складається в черзі на надання земельних ділянок; потребує житлових приміщеннях відповідно до Житлового кодексу РФ. Виплата надається для оплати зобов'язань за договором купівлі-продажу житлового приміщення або договору участі в пайовому будівництві; оплати початкового внеску для отримання іпотечного житлового кредиту; погашення основної суми боргу та сплати відсотків по взятому раніше іпотечним житловим кредитом. Кошти перераховуються на рахунок продавця або організації, що надала заявнику іпотечний кредит.

Право на виплату надається багатодітній родині одноразово. Розмір соціальної виплати дорівнює 251 498 рублів.

Після прийняття рішення про надання багатодітній родині соціальної виплати сім'ї надається шість місяців на пошуки житлового приміщення. Якщо заявник не зможе скористатися правом на отримання соціальної виплати протягом шести місяців, він зберігає право на надання соціальної виплати. Якщо ж сім'я скористається виплатою, вона знімається з обліку потребуючих поліпшення житлових умов і з черги на надання земельних ділянок.

Прийом заяви та документів здійснюється в МУ «Комплексний центр соціального обслуговування населення» за місцем проживання (реєстрації) заявника: для жителів Ленінського району - пр. Металургів, 3/2, каб. 5,6. тел. 23-55-54; для жителів Правобережного району - вул. Суворова, 123, каб. 208. тел. 31-92-03; для жителів Орджонікідзевського району - пр. Леніна, 138, каб. 4. тел. 30-00-33.


Служба новин «МР» ©
Фото: Динара ВОРОНЦОВА

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.