Навигация
Реклама
Реклама

Приватна компанія типу LLC

Компанія, яка може чесно не платити податків

Назва компанії LLC (скор. Від англ. Limited Liability Company) перекладається як "компанія з обмеженою відповідальністю", проте її не слід плутати з приватної акціонерною компанією LTD , Назва якої часто переводять аналогічно.

Компанія LLC - це гібридна організаційно-правова форма бізнесу. Вона має одночасно деякі ознаки акціонерної компанії LTD і партнерства з обмеженою відповідальністю .

Як і у акціонерів компанії LTD, відповідальність учасників (власників) LLC обмежена їхнім внеском до статутного капіталу. Однак на відміну від LTD, компанія LLC акцій не випускає. Замість акцій учасники LLC володіють "сертифікатами участі" (англ. Certificates of Ownership або Certificates of LLC Interest), в яких вказується розмір їх частки в компанії.

Головною особливістю компаній LLC вважається її податкова прозорість. Це означає, що така компанія не є суб'єктом оподаткування корпоративним податком на прибуток. Вважається, що всі доходи LLC відразу переходять у власність її учасників. Кожен учасник повинен включати належну йому частку доходу LLC в свій сукупний річний дохід і сплачувати відповідний прибутковий податок. У цьому полягає схожість компанії LLC з партнерством з обмеженою відповідальністю.

Якщо ж учасники компанії LLC є резидентами юрисдикції, де немає прибуткового податку, то її дохід не оподатковується зовсім. Інша обов'язкова умова безподаткового статусу - відсутність доходів з джерел в країні реєстрації. У деяких країнах (наприклад, в США) щоб не платити податки, компанія LLC також не повинна мати офісу на її території.

У більшості компаній LLC передбачається, що її учасники безпосередньо керують компанією. Така компанія називається "LLC, керована учасниками" (англ. Member-Managed LLC).

Діяльністю компанії LLC може керувати і найманий менеджер, який найчастіше є номінальним (по аналогії з номінальним директором в акціонерних товариствах). Такий тип компаній називається "LLC, керована менеджером" (англ. Manager-Managed LLC).

У компанію LLC іноді призначається секретар , Який відповідає за дотримання компанією вимог корпоративного законодавства країни реєстрації. Однак його наявність не скрізь є обов'язковим.

Для забезпечення конфіденційності власника, частки в статутному капіталі компанії LLC оформляються на номінальних учасників. вони підписують трастові декларації , Суть яких - визнання за реальним власником таких прав:

  • право отримувати доходи від діяльності компанії,
  • право управляти компанією,
  • право розпоряджатися часткою в статутному капіталі компанії.

Свою комерційну діяльність (ведення ділової переписки, укладання договорів, оформлення інвойсів та інших документів) компанія LLC здійснює через керуючого учасника та / або представника компанії, що діє на підставі довіреності .

Історичною батьківщиною компаній LLC є США. Перший закон про компанії такого типу з'явився в штаті Вайомінг в 1977 році. До 1996 року законодавством про компанії LLC обзавелися всі 50 штатів. У гонитві за американськими клієнтами деякі офшори стали приймати аналогічні закони. За останні кілька десятиліть компанії LLC з'явилися на Бермудах, Джерсі, Кайманових островах, Невіс і в ряді інших юрисдикцій.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.