Навигация
Реклама
Реклама

Англійська мова для офіціантів на круїзних лайнерах

Цей пост, частина великої статті " Робота на круїзному лайнері Princess Cruises ", Раджу почати з неї.

У даній статті я поділюся своїм досвідом, порадами і опередленнимі нотатками які зробив під час роботи на круїзному лайнері Princess Cruises про англійську мову для працівників ресторану. Буду последоватілен як завжди.

Перший випадок коли вам прийдется застосувати "чудове" знання англійської, це перше посіщеніе крюінгового агентства. Первончально я пишу це для тих, хто погано його знає, і вважає що не здатний пройти інтерв'ю. Але і для тих (можливо ти один з них), хто вважає досить знає буде корисно прочитати теж.

Коли я перший раз прийшов в агентство Воланс (можна було і не писати назву, але для правдивості має бути і це не реклама) мене посадили і секретар як своєрідний фільтр перевіряє соіскатілей роботи на лайнері на знання англійської. Для мене не було труднощі його пройти, але невелике хвилювання було (перший раз все таки у них).

Тут такий момент. Питають в основному звичайні речі, як звуть, раскажи про себе, чому хочеш на корабель, свій досвід.

Даю вам конкретну установку - Ви повинні написати текст який будите розповідати і добре його вивчити. Навіть погано знаючи англійську, коли ви вивчите текст ви просто будете говорити завчене, послідовно закінчив універ, працював в ресторані впродовж навчання, мене тягне попрацювати на лайнері і тд. На кожен її банальний і передбачуваний питання у вас буде завчений відповідь. Це у випадку якщо ви погано знаєте.

Мене почали питати аналогічно, але мене не тягне розповідати "банальщину". Я почав розповідь про красу Франції і тонкощах вина вирощеного на різних берегах р.Луари.

Таким чином, ви успішно пройдете інтерв'ю і почнеться наступний етап, очікування фінального інтерв'ю з представниками компанії. У цьому проміжки у вас буде час підучити мову.

Важливо бути впевненим в собі, не наганяти думки, що погано хнаете англійська. А говорити собі я вивчу і пройду інтерв'ю. І це теж частина підготовки.

Найголовніша методичка по якій Воланс проводить тренінги це Training book . Її було скачати, аналогічно підписати себе на розстріл. Якби у мене вона була коли я проходив, ви б знали. І починаєте її вивчати (раджу роздрукувати), вчіть нові і незнайомі слова в ній. Там є практично все, чого вас будуть вчити на тренінгах. І по закінченню будите по ній здавати письмового іспит.

Чому важливо заучувати певні пропозиції? . Заучуючи в даній послідовності, ви будуєте в голові цю ціпочку як і яке слово йде. Як би налаштовуючи себе підсвідомо на цю тему. Скажіть, чого я обкурился, кажучи таке ?, а ось ви спробуйте і потім і зрозумієте.

Більшість людей на кораблі наприклад, російськомовні мають достатній запосіли слів, а ось вибудувати в необхідної і правильно послідовність вже виникають труднощі. І саме заучування дає розуміння того, як повинні говориться ті чи інші пропозиції. Сподіваюся я не сильно замудріл ?.

Прочитайте наприклад цю стати Cruise Control . Випишіть для себе невідомі слова. Знайдіть приклад використання цих слів в інших пропозиціях. Таким чином ви будите налаштовуватися на корабельну тему.Обязательно почитати:

Роздуми. Спостерігаючи за собою і за іншими нашими хлопцями, в основному українцями. У нас слажівается впечітленія, що всі інші нації на кораблі (акцент не береться до уваги) розмовляють англійською як то вільно, може бути не витончено, але є і просто. А давайте розберемося. Індуси - колишня Британська колонія, англійську як другу мову. Більшість індусів працювали у себе там вдома, в основному на курортах де є іноземці. І від сюди навички спілкування. Філіппінці - відкрийте wiki , І побачите англійську як другу мову. На кораблі навіть є телеканал Филипинский для персоналу, де кожне четверте слово англійське. Про європейських хлопців навіть не варто говорити, кордони відкриті, люди переміщаються вільно. Знати англійською як норма. Але ось тільки наші країни в цьому полоні запізнюються. Але ми на правильному шляху. Подивіться це відео обов'язково.

Я почав готуватися до інтерв'ю. Хто погано знає, або хто хоче відновити базу шкільну настійно рекомендую методику Петрова .

Ресурсів по вивченні англійської Сейч предостатньо, головне бажання. Я поділюся тільки тими, які мені сподобаються і я використовую.

www.engvid.com . У них великий канал на youtube, незвичайні вчителя з цікавою манерою викладання, різноманітність уроків. Зокрема: Basic English vocabulary for restaurants

Learn English: Basic Kitchen Vocabulary

Improve your social skills with Bar English!

lingualeo.com і дозвіл для Google Chrome для швидкого перекладу англійських слів в браузері.

Можливо ви цього не знали. Але в США прийшовши в будь-який ресторан або громадське харчування (по типу Макдональц) зокрема ви можите попросити води. Так просто води і вам зобов'язані дати її безплатно. Це як правило, це норма. Вода подається завжди на стіл. І так само саме на кораблі. Можливо для вас це буде незвично і дико навіть. Чому вони п'ють постійно воду ?, я не знаю. І завжди туди лягає лід. І супервайзери мені постійно говорили і нагадували, напружували підлити води в стакан пасажирам.

Оскільки компанія Princess американська за своєю сутністю. Вона орієнтована на пасажирів з США. При розмові американців з вами, а для багатьох хлопців це буде вперше, у вас може скластися впечітленіе що ви не говорите як вони. Нічого страшного в цьому немає, звичайно якщо це не безграмотна мова. Амерікнці по своїй натурі дуже відкриті і розуміють люди. Будемо вважати, що для них це як екзотика. Я ніколи не зустрічав будь-яких косих поглядів, що говорю з акцентом (хоча намагався "хрипіти" як янкі). А з європейцями ще краще, англійська не їхня рідна, але більшість добре нею розмовляє. Про азіатів я мовчу. Говоріть не поспішаючи, це дасть вам час думати.

Сама ходова фраза бафітов на кораблі What would you like to drink . Вже її ви будите неодноразово повторювати протягом дня і всього контракту. Я спочатку її використовував, але потім перестав і ось чому.

What would you like to drink - Що ви хочете пити?

Коли людина сідати за столик ви підходите і говорите її. Це відчувається як людина дала мені знати перед тим як сісти, що він хоче пити і ви підійшов і питаю що конкретно він хоче?. Але насправді ви просто підійшли і питаєте що він хоче пити по умолочанію. Ну а якщо він не хоче пити ?, Та це ввічлива форма. Але я раджу вживати іншу форму:

Can I get you something to drink? - Ось так завжди запитують в американських барах і ресторанах. Все залежить від обставин. Ви можите міняти ці фрази підходячи до расзним людям. Боліе неформальна форма.

І звичайно вивчіть даний матеріал How to Offer Things .

Перший тиждень на кораблі в плані англійскго мови була для мене просто жахлива. Я не можу зреагувати на якій мові вони говорять. Какіеето слова вставляють. Просто ступор. Різні культури внесли свої слова, і crew общаетя на суміші англійської + Іспаніскіе + італійський + португальська + Филипинский + румунський. Ось приклад, на 100% підтверджують що таке було у мене. Спробуйте прочитати самі, і зрозумійте що там написано. Жіринм виделіні НЕ наглійскій слова. Нижче я приведу разшіфровку Princess Cruises Crew Slang:

Who worked on the cruise ships, understand it without any problems:

You signed the papelito, the pare gives you the key of your cabina .

You meet same paisanos, they will greet you "ce faci"?.

The first days u'll feel cucu, it's hard that weekend no sta, just traccate.

U're in brata all the time, your capo asks "ce la fai?".

U are already no interess, and you papapa more and more with the others .

The chaparrito will give u ronzata, as punishment u'll do scopeta, u'll be in charge with the virox, already sabao, and u'll think "no interess, u puto, i can papapa!".

U do buttagiu. U have to face rumenta passengers, they'll sbut u thousnd times. And this is tha way u've became the babaloo of the company .

Ну ось і все, як вам сленг?. Ну нічого вивчите, будите самі так говорити після контракту.

На даний момент 05.2014 це все що хотів поділитися. Буду дописувати в міру необхідності і ваших запитань. У планах написати, як не губиться при розмові з пасажирами і підтримувати розмову.

Чому важливо заучувати певні пропозиції?
Скажіть, чого я обкурился, кажучи таке ?
Сподіваюся я не сильно замудріл ?
Чому вони п'ють постійно воду ?
What would you like to drink - Що ви хочете пити?
Це відчувається як людина дала мені знати перед тим як сісти, що він хоче пити і ви підійшов і питаю що конкретно він хоче?
Ну а якщо він не хоче пити ?
Ну ось і все, як вам сленг?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.