Навигация
Реклама
Реклама

MITT 2019

  1. Про виставку MITT 2019:
Дата: з 12-МАР-19 по 14-МАР-19
Місто: Москва
26-я Московська міжнародна виставка «Подорожі та туризм»

Місце проведення: ЦВК "Експоцентр"
Сайт організатора: www.mitt.ru

Про виставку MITT 2019:

З 12 по 14 березня 2019 року в Москві пройде 26-я Московська міжнародна виставка «Подорожі та туризм» - MITT 2019.

MITT - найбільша в Росії міжнародна туристична виставка, яка входить до п'ятірки провідних туристичних виставок світу, по праву отримала широке визнання міжнародного туристичного співтовариства і є значущою подією в області туристичного бізнесу.

Туристична виставка №1 в Москві:

MITT традиційно проходить в Центральному виставковому комплексі «Експоцентр» - престижної виставковому майданчику в центрі російської столиці із загальною виставковою площею 150 тис. Кв.м. Виставка MITT на чотири дні стає живим епіцентром переговорів, зустрічей, обміну думками та пропозиціями, а участь в ній є необхідною умовою успіху в майбутньому туристичному сезоні.

Факти і цифри виставки MITT:

Туристична виставка в Москві збирає представників з 189 країн і регіонів світу. В рамках виставки проводяться зустрічі, форуми, конференції. Провідні експерти ринку обговорюють актуальні проблеми туризму, відкривають нові напрямки і анонсують цінову політику.

Площа виставки 51 125 кв. метрів експозиції в восьми виставкових залах і павільйонах;

Ділові заходи в дев'яти конференц-залах
Учасники виставки: понад 3 000 компаній з 189 країн і регіонів світу; 7 218 співробітників на стендах

Відвідувачі виставки 79 930 осіб (за чотири дні) з 479 міст Росії та з 95 держав світу, 73% відвідувачів - професіонали туристичного бізнесу
Медіа-підтримка: 475 журналістів, 54 редакції, дев'ять інформаційних агентств, які висвітлюють роботу виставки.

Росія на міжнародній туристичній виставці:

Залучаючи сотні зарубіжних туроператорів і тисячі представників туристичного бізнесу з-за кордону, саме МИТТ визначає потенціал в'їзного туризму і є справжньою «вітриною» туристичних можливостей Росії. На MITT приїжджають «відкривати Росію», тому участь в цій весняній туристичній виставці в Експоцентрі створює необмежені перспективи для розвитку туристичної галузі в російських регіонах. Просуванню в'їзного і внутрішніх туризму на виставці MITT приділяється особлива увага. Для забезпечення найбільш ефективної участі в заході представників російських регіонів організаторами виставки пропонуються пріоритетні умови участі, в які крім особливої ​​вартості виставкової площі входять безкоштовні рекламні можливості з інформаційного просування регіону на виставці.

Ділова програма виставки MITT:

В рамках міжнародної туристичної виставки MITT протягом усіх чотирьох днів роботи проходить велика ділова програма, що включає конференції з актуальних питань туристичного бізнесу, майстер-класи, семінари і консультації, презентації нових туристичних напрямків і послуг. Щорічно виставка МИТТ оголошує актуальну тему року.

Розділи виставки:

  • Російські багатопрофільні оператори (в'їзний і виїзний туризм); Україна крим; розділи «Річкові круїзи» і «Інформаційні технології в туризмі».
  • країни Середземномор'я
  • Країни Середземномор'я, Європи та Скандинавії
  • Країни Середземномор'я, Європи та Прибалтики, розділи «Медичний туризм» і «Нерухомість на зарубіжних курортах»
  • Туреччина
  • Російські багатопрофільні оператори, турецькі готелі
  • Російські регіони і курорти, розділ «Готелі та об'єкти розміщення»
  • Країни Африки, Азії, Латинської Америки, острови
  • Оператори автобусних турів, rent-a-car.
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.