Навигация
Реклама
Реклама

Почала свою роботу виставка «ОХОТА І РИБАЛКА СИБІР»

C сьогоднішнього дня і по 15 квітня в МВК «Новосибірськ Експоцентр» буде проходити виставка товарів і послуг для полювання і рибальства «Полювання та Риболовля Сибір-2018»

C сьогоднішнього дня і по 15 квітня в МВК «Новосибірськ Експоцентр» буде проходити виставка товарів і послуг для полювання і рибальства «Полювання та Риболовля Сибір-2018».

Відвідування виставки - це можливість вибрати цікаву для продукцію з широкого асортименту, який представляють постачальники і виробники. На виставці представлені рибальські снасті, спорядження для полювання і риболовлі, ножі, транспортні засоби для полювання і риболовлі.

Виставку відвідують любителі полювання і риболовлі, керівники і фахівці компаній, відповідальні за закупівлю товарів для полювання і риболовлі.

Участь у виставці - це можливість збільшити обсяг і географію продажів товарів для полювання і риболовлі.

Розділи виставки:

  • Рибальські снасті.
  • Спорядження для полювання і риболовлі.
  • Ножі.
  • Транспортні засоби для полювання і риболовлі.

В програмі:

  • Майстер-класи, консультації, відповіді на питання зі спортивного рибальства від рибалок-спортсменів: Олег Квіцінія і Василь Мадюкін.

Поруч зі стендом компанії «бадіса» встановлено демонстраційний басейн. Майстер-класи з фідерної, спінінга і поплавковою лову проводять рибалки-спортсмени Олег Квіцінія і Василь Мадюкін.

Олег Квіцінія - відомий рибалка, блогер і телеведучий, чемпіон Росії 2016 року, член збірної Росії, неодноразовий переможець різних змагань з ловлі фідером.

Василь Мадюкін - майстер спорту Росії з риболовного спорту, чемпіон Росії 2017 року командному заліку, віце-чемпіон Росії з ловлі спінінгом з берега 2017 року, чемпіон Росії 2015 року в особистому (парному) і командному заліках.

  • Презентація приманок з м'якого пластику, новинок вудилищ «Maximus». Майстер класи, розіграш призів.
  • Концерт «національного» єгеря Кузьмича - актора театру і кіно Віктора Бичкова і вокалістки Тетяни Русалчин.

13 і 14 квітня почесним гостем виставки «Мисливство та Рибальство Сибір-2018» стане зірка фільму «Особливості національного полювання», актор театру і кіно Віктор Миколайович Бичков.

Єгер Всієї Русі Кузьмич і його чарівна помічниця співачка Тетяна Русалчин продемонструють роботу новинок - автоклава і коптильні «Кузьмич».

Кузьмич пригостить відвідувачів приготовленої їм особисто дуже смачною дичиною і рибкою, представить теплі костюми «Від Кузьмича», вічну сірник, легендарні ніж-шкурник «Кузьмич» і фінку «Кузьмич 3».

Самий «особливий національний» єгер країни і його Русалка заспівають пісні про полювання і риболовлю, проведуть розіграш фірмових призів «Від Кузьмича». Кожен відвідувач зможе взяти автограф у улюбленого кіногероя і сфотографуватися з ним.

Актор театру і кіно Віктор Бичков - лауреат Державної премії РФ, лауреат премії Російської Кіноакадемії наук і мистецтв Росії «Золотий орел», екс-ведучий легендарної програми «На добраніч, малюки!».

  • Фото і автограф-сесія від «національного» єгеря Кузьмича.
  • Розіграш призів серед відвідувачів виставки.
  • 14 квітня "Навігатор Рибалки і Мисливця» проведе розіграш призів. Головний приз - двигун для човна Sharmax від Globaldrive.

У «Полювання та Риболовля Сибір-2018» взяли участь близько 60 компаній з Москви, Санкт-Петербурга, Новосибірська, Іжевська, Красноярська, Кемерово, Ворсма, Владивостока, Омська, Томська, Ростова-на-Дону, Уфи, Кизляра, Мінська.

Серед них: «Солар», «Слідопит», «Глобалдрайв», «бадіса», «Російська Фішка», «ПріцепіПріцеп», «Намілюкс», «Три кити», «Вуокса», «Цар-Риба», «Кизляр ПП »,« Сіблодкі »,« Без Тхора »,« Контакт ПК »,« РЕМ Пластик »,« Рибекс », DUNAEV і інші.

Великий вибір ножів, виготовлених в місті Ворсма (Нижегородська область), представляють компанії і приватні майстри: «Товариство виробництва сталевих виробів ім. Зав'ялова »,« Ножевой двір »,« булатний ніж »,« Кустарі і Ф »,« Кузня Данилова »,« Коваль »та інші.

Представники роздрібних торгових компаній зможуть знайти на виставці нових партнерів, зацікавлених у розвитку бізнесу в Сибіру, ​​провести переговори з постачальниками і виробниками товарів для полювання і риболовлі.

Приватні відвідувачі зможуть вибрати і купити товари для полювання і риболовлі.

У 2017 році виставку відвідали 5816 осіб.

Щорічно на виставці демонструється повний асортимент товарів відомих торгових марок для мисливців та рибалок: рибальські снасті, спорядження для полювання і риболовлі, ножі, транспортні засоби для полювання і риболовлі.

Відвідування виставки безкоштовне, необхідна попередня реєстрація.

Більш детальну інформацію ви можете прочитати на заходи.

Час роботи виставки:

12, 13 і 14 квітня - з 10:00 до 17:30

15 квітня - з 10:00 до 16:00

Місце проведення: Павільйон А

Організатор: ITE Сибір

Повернутися до списку

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.