Навигация
Реклама
Реклама

Сергій Свєтлаков розкритикував виступ тагільчанкі на шоу «Пісні»

Дівчина заспівала пісню з репертуару угруповання "Ленінград"

25-річна Анастасія Зудов з Нижнього Тагілу не пройшла кастинг на шоу «Пісні» на ТНТ. Її виступ не сподобалося журі вокального шоу.

Вийшовши на сцену, дівчина заявила, що хоче стати вокалісткою угруповання «Ленінград», але в той же час вона побажала спробувати себе в цьому проекті, хоча у переможців цього шоу є шанс отримати роботу в лейблі Максима Фадєєва і Тіматі.

Як зазначено в анкеті Анастасії, вона вчилася в театральному інституті Єкатеринбурга, а зараз співпрацює з групою, яка виступає на розігріві у «Ленінграда». Дівчина показала спільні знімки з Сергієм Шнуровим і для виступу вибрала пісню з репертуару угруповання (виступ Анастасії на відео починається з 38-ї хвилини).

Після виступу Тіматі дівчину похвалив, але натиснув червону кнопку і не прийняв Анастасію в шоу.

- Мені хотілося б звернутися до Сергія Шнурова і сказати, що це серйозне упущення, що він не бере таку чудову дівчину до себе в колектив, - пояснив Тіматі.

Жорсткіше себе повів Сергій Свєтлаков.

- Я буду краток: не вразили, я не почув тих ноток, які мене чіпляють, і я з тобою (звертається до Тіматі. - Прим. Ред.) Повністю не згоден, - прокоментував виступ Анастасії Сергій Свєтлаков.

У підсумку всі три члена журі проголосували проти, і свердловчанка кастинг не пройшла. Після виступу, коли дівчина виявилася за сценою, вона розридалася.

Після виступу, коли дівчина виявилася за сценою, вона розридалася

Анастасія - фанатка угруповання, і у неї є кілька фотографій з Сергієм Шнуровим Анастасія - фанатка угруповання, і у неї є кілька фотографій з Сергієм Шнуровим   Дівчина заявила, що Шнур підписаний на її Instagram, лайкать її фотки і навіть коментує Дівчина заявила, що Шнур підписаний на її Instagram, лайкать її фотки і навіть коментує

А ось інша Уралочка - екатерінбурженка Євгенія Майер - пройшла відбірковий етап на шоу «Пісні» на ТНТ. Вона пішла на кастинг жартома, але в підсумку сподобалася всім членам журі, вразила їх своєю сексуальністю і розслабленням.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.