Навигация
Реклама
Реклама

Фотограф і відеооператор

Відеооператор і фотограф міста Туапсе пропонують свої послуги фото та відео зйомки найбільш значущих моментів Вашого життя. Починаючи від Вашого весілля, закінчуючи створенням фото-відео звітів подій, корпоративних свят, простого відпочинку і навіть рекламних фільмів.

Можливий виїзд в інші міста Краснодарського краю; (Сочі, Лазаревське, Лермонтово, Новомихайлівка, Ольгинка, Небуг, Агою, Джубга, Краснодар). Більш докладно з нашими роботами Ви завжди можете ознайомитися у нас на сайті.


До ваших послуг графічний дизайн і відео монтаж (віньєтки, колажі, виготовлення і друк глянцевих журналів, весільних фотокниг, виготовлення реклами, календарів, меню, візитки, буклети, флаєри, рекламні банери і ролики, весільні фільми і кліпи, створення сайтів, рекламні тексти , широкоформатний друк, рекламна зйомка і багато іншого).

Підприємцям і комерційним організаціям пропонуємо виготовлення дизайну макетів банерів, вивісок, логотипів, візиток, буклетів, меню, створення веб сайтів (сайтів візиток), широкоформатний друк банера, самоклейки, перфорована плівка, друк меню на пластиці, друк глянцевих журналів, фотокниг, календарів і багато іншого в розділі виготовлення реклами

Для всіх бажаючих використовувати наш сайт, як майданчик для рекламування своєї продукції. Ми допоможемо вам виготовити Відеорекламу, фоторекламу, Банерну рекламу і розмістити у нас в розділі Каталог фірм повну інформацію про вашу фірму. Для партнерів сайту розміщення у нас на сайті безкоштовно. Що таке реклама і для чого вона потрібна, ви можете дізнатися в статті, яку ми для вас підготували в розділі Каталог фірм

Пропонуємо виготовлення рекламою продукції для вашої компанії, вашого сайту, допоможемо розмістити рекламу на транспорті (автобуси, маршрутки), виготовлення відеореклами з просування в мережі Інтернет (Яндекс, Гугл, Майл і соціальних мережах.)

Також на нашому сайті ви можете переглянути фото Туапсе, фото п.Небуг, фото п.Ольгінка, весільні фотосесії, зйомка Love Story в Туапсе, дитячі фотосесії, оформлення дитячих альбомів, почитати корисні статті по фотозйомці.

Також ми пропонуємо фото друк глянцевих журналів, можна зробити весільний альбом з весільних фотографій, Love story, дитячий альбом, альбом з корпоративного свята і тд. Найголовніше це дуже гарне і недороге оформлення ваших фотографій.

Більше непотрібно купувати окремий альбом для ваших фото. Пропонуємо послуги в області професійної поліграфії. Висока якість, оперативність. Фотографії можете вислати нам на пошту. Якщо ви проживаєте в Туапсе можемо зустрітися особисто, обговорити. Якщо ви з іншого міста ми вам надішлемо посилкою. Будемо раді співпраці.

Щорічно в відділі ЗАГС міста Туапсе, Туапсинському району Краснодарського краю реєструється безліч пар. Згідно із законодавством, шлюб може бути укладений не раніше ніж через місяць, максимум через 2 місяці, після подачі заяви. У молодят відповідно з'являється не так багато часу, щоб організувати своє свято. Роблячи гарне свято під назвою весілля, ви вкладаєте багато зусиль і фінансів, щоб він був незабутнім. Ну і звичайно ж без професійного весільного фотографа та відеооператора зберегти свій найкращий і хвилюючий день у житті, не обійтися !!! Ми пропонуємо Вам свої послуги в зйомці Вашого весілля!

У розділі фото ви можете ознайомиться з весільними роботами. У розділі відео для вас представлені зразки відеороликів. Так само на сайті ви можете знайти телефони провідних і музикантів, шоу програм, аніматорів, артистів.

Виготовлення та друк банера, плівка самоклейка, розробка графічного дизайну. Дизайн висилаємо на email. рекламна фото, -відеос'ёмка в Туапсе, Ольгинка, Джубга, Новомихайлівка, Небуг, Агою

Установка камер відеоспостереження в Туапсе; будинки, квартири, магазини, котеджі, таунхауси, гаражі

Установка камер відеоспостереження в Туапсе
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.