Навигация
Реклама
Реклама

11 не можна: За що туристи можуть отримати штраф або тюремний термін в Таїланді

  1. Нещодавно на всю країну прогриміла новина про двох російських туристах, які за куріння вейпа в...
Фото: Дмитро Бистров

Все про туризм і подорожі. Повна інформація про турфірмах Чити, палаючим турам з Чити. Все про туризм і подорожі

Нещодавно на всю країну прогриміла новина про двох російських туристах, які за куріння вейпа в Таїланді повинні заплатити штраф, а також супутні витрати на адвоката і проживання загальною сумою в 300 тисяч рублів. При цьому пара стверджувала, що вони курили електронну сигарету при представниках турфірми по прильоту в країну, і туроператор заперечував дію заборони. Щоб ви теж не потрапили в таку неприємну ситуацію або не уславитися неуком, ми склали список, чого не варто робити туристам в забороненому Таїланді.

Не можна №1. Ввозити тварин і рослини

Збираючись в Таїланд, краще залиште свій улюблений кактус, пальму або будь-яке інше рослина будинку. Звичайно, теплий клімат може піти на користь його зростання, але точно не вашому гаманцю.

З пухнастих вихованців дозволяється брати з собою тільки кішок і собак із завіреними ветеринарними паспортами англійською мовою, в яких вказані всі щеплення.

Не можна №2. Ввозити тютюн, алкоголь і ліки

Покласти в багаж 200 сигарет і 1 літр будь-якого спиртного напою вам ніхто не заборонить. Якщо ж ліміт перевищено, зайве в кращому випадку відберуть, в гіршому - випишуть штраф. Розпивати алкоголь в громадських місцях теж не можна, заберуть в поліцію і шукай вітру в полі.

І якщо до звичайних сигарет в Таїланді ставляться більш-менш лояльно, то за ввезення і куріння електронних сигарет і кальянів можна заробити тюремний термін до 10 років або штраф, що становить п'ятикратну вартість електронних сигарет.

Що стосується медикаментів, то бажано мати з собою рецепт від лікаря, на прийом тих ліків, які можуть містити в собі компоненти легкого наркотику - заспокійливі або знеболюючі. Обов'язково попросіть прописати лікарі не тільки дозування і назва препарату, але і ваші ім'я та прізвище англійською мовою.

Не можна №3. Вивозити статуї Будди, морські корали, кістки і бивні слонів, кімнатні рослини в горщиках, землю.

- Морські корали - якщо вам просто необхідно відвезти їх додому, купуйте корали в магазинах і просите чек або паспорт на виріб.
- Кістки і бивні слонів - це священна тварина країни, частини якого захищені від комерційного використання навіть після смерті.
- Кімнатні рослини - Таїланд є одним з лідерів з вирощування декоративних рослин. Цей бізнес приносить країні величезні прибутки, тому приватний вивезення заборонений взагалі.
- Земля - ​​тайці вважають, що це частина володінь короля і таким чином туристи символічно розтягують країну.
- Статуетки Будди - вважається, що статуетки лише для тих, хто вірить. Тому спроби вивезти їх з країни в 100% випадків будуть провальними.

Не можна №4. Гладити тайців по голові і обіймати

Голова в Таїланді вважається найважливішою і священної частиною тіла. Доторкнулися випадково - вибачитеся.

І навіть якщо ви побачили якогось знайомого жителя країни, не варто міцно вистачати його в обійми і радісно трясти руку - тайцам не властиво бурхливе вираження емоцій. А спроба обійняти жінку може бути сприйнята, як спроба загравання, і спричинити за собою розгляду з поліцією і сім'єю дівчата. Парам теж варто притримати свої почуття для відокремленого номера готелю.

Не можна №5. лаятися

Для жителів цієї теплої країни людина підвищує голос і влаштовує скандали автоматично втрачає своє обличчя. Ніхто йому більше допомагати і мило посміхатися не буде. Якщо ж сталася якась неприємна ситуація, тримайте свої емоції під контролем, глибоко дихайте і викликайте поліцію.

Не можна №5. Погано відгукуватися про короля

Король і його сім'я в Таїланді - найбільш шановані люди, тому будь-які невтішні вислови про них викликають сильне невдоволення. З цієї ж причини не можна писати на купюрах із зображенням короля, м'яти і палити їх. Можливо, штраф і не отримаєте, але в багатьох магазинах такі гроші просто не приймуть.

Не можна №6. Чіпати і фотографувати священні будівлі і статуї Будди

Ще краще притримати при собі думка про буддизм, щоб випадково не образити релігійні почуття тайців.

Не можна №7. Жінці давати ченцеві милостиню безпосередньо

Не можна №8. Міняти валюту у перехожих

Це цілком може виявитися підставою місцевої поліції і привести до захоплюючій поїздці до відділку. З цієї ж причини краще не купувати ювелірні прикраси з рук.

Не можна №9. Кидати сміття на вулицях

За цим ретельно стежать і виписують досить великі штрафи.

Не можна №10. Засмагати на пляжі без одягу

Не можна №11. Вказувати на людей і предмети ногою

Хоч і звучить це дивно, але в Таїланді вважається образливим. Плюс, якщо ви вирішили відвідати храм, потрібно уважно стежити, щоб шкарпетки ніг не вказували на статую Будди. Показувати пальцем тут теж не прийнято.

Про які ще цікавих заборонах в інших країнах світу ви знаєте? Або, може, ви хочете знати про подібні закони в конкретній країні? Пишіть свої відповіді в коментарях.

Тетяна Акишина

13.00, 24 жовтня 2017

Про які ще цікавих заборонах в інших країнах світу ви знаєте?
Або, може, ви хочете знати про подібні закони в конкретній країні?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.