Навигация
Реклама
Реклама

Як перевезти собаку в літаку?

  1. Перевезти собаку в літаку - справа клопітка і вимагає ретельної підготовки. Розберемося, які потрібно...
  2. Відвідайте ветеринарного лікаря
  3. Дізнайтеся подробиці в авіакомпанії заздалегідь

Перевезти собаку в літаку - справа клопітка і вимагає ретельної підготовки. Розберемося, які потрібно підготувати документи і які пройти процедури перед тим, як перевозити собаку в літаку.

Летіть ви по Росії або за кордон, чи продовжиться ваш політ годину чи вісім годин - в будь-якому випадку перше, що необхідно зробити, це відвідати ветеринарного лікаря. Щоб перевезти собаку в літаку, знадобиться ветеринарний паспорт з відмітками про дегельмінтизації та щеплення - без нього вас не пустять на борт.

Якщо ви летите з собакою по Росії

Відвідайте ветеринарного лікаря

Щоб перевезти собаку в літаку, потрібно не пізніше, ніж за 30 днів до польоту зробити собаці щеплення від сказу. Якщо ви дотримуєтеся графік вакцинації, і собака вже була щеплена від сказу не раніше, ніж рік тому, то цей пункт сміливо пропускайте. Графік безкоштовних щеплень проти сказу в Москві можна подивитися на сайті Москомвет. За інформацією щодо інших містах потрібно дізнаватися на сайтах місцевих ветеринарних інспекцій.

Зробіть тварині дегельмінтизацію. Знову ж таки, якщо ви регулярно відвідуєте ветеринарного лікаря, і не пропускаєте дати обробки від паразитів, з цим проблем бути не повинно. При видачі ветеринарного свідоцтва за формою № 1 можуть попросити зробити аналіз на яйця гельмінтів (аналіз буде чистим, якщо ви вчасно провели дегельмінтизацію). На підставі щеплень і аналізів на глисти отримаєте ветеринарне свідоцтво для собаки. Це можна зробити в державній ветеринарній клініці, воно діє 3-5 днів.

Дізнайтеся подробиці в авіакомпанії заздалегідь

Зателефонуйте в авіакомпанію, уточніть вимоги до провезення тварин, наприклад до перенесення або припустимій вазі. Дзвонити перевізнику потрібно за 72-24 години до вильоту (у кожної компанії свої вимоги). Можуть знадобитися додаткові документи. Зверніть увагу: деякі авіакомпанії не допускають на борт собак брахицефальной порід .

У день польоту покажіть в аеропорту ветеринарне свідоцтво та отримаєте міжнародний сертифікат за формою № 5А.

Сертифікат діє всього добу, так що якщо у вас рейси з довгими стиковками або зворотний переліт, доведеться отримувати новий. Пам'ятайте, що за будь-яку собаку в аеропорту доведеться доплатити.

Якщо ви летите з собакою за кордон

Для початку вам знадобиться те ж саме, що і для того, щоб перевезти собаку в літаку по Росії - відвідайте ветеринарного лікаря, щоб забезпечити щеплення, обробку від глистів та паразитів, ветеринарне свідоцтво за формою № 1. Зверніть увагу: країни ЄС часто приймають на борт тільки чипованих собак . Чіп - це мікросхема з номером, за яким можна ідентифікувати тварину. Процедура чіпування безболісна, її проводять в більшості ветеринарних клінік.
Обов'язково надішліть всі документи на пошту авіакомпанії і отримаєте письмове підтвердження, що ваша собака буде допущена до польоту. У листі потрібно вказати вага тварини разом з перенесенням / контейнером, бажано додати фото і виміряти розмір. В аеропорту покажіть ветеринарне свідоцтво та отримаєте міжнародний сертифікат за формою № 5А - він діє добу.

Які можуть бути складності при перельоті в іншу країну?

У кожної країни свої вимоги, наприклад, в деяких країнах ЄС можуть зажадати зробити аналіз крові на антитіла після вакцини проти сказу. Це потрібно для перевірки того, чи ефективно спрацювала вакцинація. Є країни, де тварину після прильоту залишається на карантин - вам його віддають через 3 дні або навіть 3 місяці. Уточнюйте заздалегідь про можливе карантині після прибуття в країну призначення.

Ветеринарна служба конкретного міста / штату / країни може зажадати дозвіл кінологічного клубу на вивезення собаки за межі країни-причому іноді це може зробити і російська сторона. Деякі країни вимагають від власника розписку про те, що він не збирається продавати тварину на території їх країни.

Як полегшити політ з собакою - і тварині, і собі?

Дізнавайтеся все заздалегідь, тільки так можна підготуватися і спокійно зібрати документи. Звертайтеся до ветеринарним фахівцям за консультацією. Вони зазвичай в курсі поточних норм і документів для провезення тварин. Не соромтеся дзвонити в ветеринарну службу аеропорту, авіакомпанію, в ветеринарну службу країни і дізнаватися їх вимоги і норми.

Собак мініатюрних порід можуть пустити в салон тільки в перенесенні.

Чи не переносьте в літаку тварина, не отримавши на це дозвіл ветеринарного лікаря. Проконсультуйтеся з ветеринарним лікарем, він допоможе підібрати заспокійливе, якщо собака погано переносить стреси .

Перед перельотом обов'язково нагодуйте тварина. Воду потрібно дати в будь-якому випадку, у собаки в польоті швидше, ніж на землі, відбувається зневоднення. Простежте за тим, щоб вода була у тварини протягом усього польоту.

Які можуть бути складності при перельоті в іншу країну?
Як полегшити політ з собакою - і тварині, і собі?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.