Навигация
Реклама
Реклама

Вивозити дітей за кордон стане простіше

Вивіз дітей з України за кордон спроститься: в Міністерстві юстиції планують реформувати процедуру і скасувати необхідне сьогодні дозвіл одного з батьків на виїзд дитини з іншим

Вивіз дітей з України за кордон спроститься: в Міністерстві юстиції планують реформувати процедуру і скасувати необхідне сьогодні дозвіл одного з батьків на виїзд дитини з іншим.

«Одна з новацій другого пакету законів # ЧужіхДітейНеБуває - це надати можливість того з батьків, з ким проживає дитина, вивезти дитину за кордон до 1 місяця без дозволу другого батька», - повідомив в Twitter міністр юстиції Павло Петренко.
За його словами, це буде «цілком європейською практикою», при цьому дитина зможе за кордоном відпочивати або отримати лікування.

«Дитина не повинна страждати, якщо батьки розлучаються», - підкреслив міністр.

Зараз дитина молодше 16 років може виїхати за кордон з одним зі своїх батьків тільки в тому випадку, якщо другий дасть нотаріально завірений дозвіл, в якому буде вказано маршрут подорожі і терміни перебування за кордоном.

Нагадаємо, рівно рік тому, 11 червня 2017 р громадяни України з біометричними паспортами отримали право на безвізові поїздки в країни ЄС (крім Великобританії та Ірландії), а також в Ісландію, Ліхтенштейн, Норвегію та Швейцарію, які входять до Шенгенської зони, але не є членами ЄС.

Інші новини: В Євросоюзі на рівні послів країн ЄС прийнято рішення ввести спецдозволу для громадян третіх країн, які мають намір в'їхати в Шенгенську зону за умовами безвізового режиму

Читайте останні новини про ситуацію в Україні та світі на сторінках «2000» і в соціальних мережах Facebook , Twitter , Livejournal , а також Telegram

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.