Навигация
Реклама
Реклама

З дитиною за кордон: згода на виїзд. 3 питання юристу

 1. Про виїзд несупроводжуваного дитини за граніцy
 2. Дозвіл на виїзд до Йорданії
 3. Порадьте, де отримати згоду на виїзд дитини.
 4. Важливо !!!! (Щодо дозволу на виїзд дітей)
 5. У кого довгострокове згоду на виїзд дитини за кордон є?
 6. Чи потрібен дозвіл на вивіз дітей до Туреччини ТЕРМІНОВО!
 7. Згода на вивезення дитини все таки потрібно, якщо дочка їде з татом?
 8. З дитиною за кордон: згода на виїзд. 3 питання юристу
 9. згоду на виїзд дитини за кордон на 3 роки
 10. дитина з мамою в США без дозволу батька.
 11. А для якого шенгену не потрібно згоди батька на вивезення дітей
 12. Згода батьків на виїзд дитини дією до повноліття
 13. Заява про заборону на вивіз дитини за кордон
 14. Для інформації: виїзд дитини за кордон - достатньо згоди одного з батьків
 15. Згода на виїзд дитини
 16. Таємниці отримання візи в Шенген без відома батька - без проблем !!!
 17. опечатка в згоді на виїзд
 18. Можна взяти чужу дитину?
 19. Дозвіл на виїзд
 20. Дозвіл на вивезення дитини за кордон

Подорож з дитиною за кордон часто ускладнюється підготовкою додаткових документів. Російське законодавство не вимагає згоди на виїзд дитини від другого батька, але для шенгенської візи така згода може знадобитися. Як правильно оформити згоду на вивезення дитини і що робити в спірних ситуаціях, щоб відпочинок за кордоном все ж відбувся? Розповідає юрист.

Розповідає юрист

Чи можна вивозити неповнолітньої дитини за кордон без згоди одного з батьків? Кажуть, що якщо батько не написав заяву про те, що він забороняє вивіз свою дитину іншим батьком, то згода на вивезення не потрібно.

Ситуація неоднозначна. Якщо спиратися на наше законодавство (Федеральний закон № 114-ФЗ), то в тих випадках, коли дитина їде за кордон з одним з батьків, дозволу на виїзд дитини від другого з батьків не потрібна. Але в цьому законі даний момент прописаний недостатньо чітко. Це призводить до того, що і у прикордонників немає однозначного розуміння, чи може батько виїжджати за кордон з дитиною без дозволу від другого з батьків чи ні.

Пропонуємо вам взяти на замітку і запам'ятати Розпорядження прикордонної служби ФСБ РФ, в якому прямо написано: «У разі виїзду з РФ неповнолітнього громадянина РФ спільно з одним з батьків згоди на виїзд дитини за кордон від другого з батьків не потрібна».

Однак не забувайте, що посольства візових країн, зокрема країн Шенгенської угоди, встановлюють додаткові вимоги для виїзду з дітьми в ці країни. При оформленні візи ці посольства можуть зажадати з вас відповідний дозвіл другого батька дитини. У консульстві цієї країни ви можете заздалегідь уточнити, чи буде потрібно даний документ.

Збираюся поїхати з сином до Німеччини. У посольстві до загального пакету документів просять додати і згоду на виїзд з дитиною від батька. Як правильно його оформити?

Вам і вашому чоловікові зі своїми дійсними паспортами та свідоцтвом про народження дитини необхідно звернутися в нотаріальну контору, представивши відомості про те, коли, куди і з ким поїде дитина. Не має значення, до якого нотаріуса ви звернетеся - приватно практикуючий або державному. Засвідчувати підписи на документах можуть і ті і інші.

Строго встановленої форми цього документа не існує, тому текст може бути довільної форми. Однак звертаємо вашу увагу на те, що при складанні тексту згоди не можна використовувати назви країн, які використовуються в розмовній мові (наприклад, «країни»). Такі формулювання, як «будь-яка країна світу», також вважаються некоректними - згода, складене з використанням таких формулювань, визнають недійсним.

Такі формулювання, як «будь-яка країна світу», також вважаються некоректними - згода, складене з використанням таких формулювань, визнають недійсним

Що робити, якщо один з батьків не дає своєї згоди на виїзд дитини?

У таких випадках вам слід звернутися в суд із заявою про зняття заборони на виїзд з дитиною за кордон. При цьому в заяві обов'язково необхідно вказати на необґрунтованість даної заборони, так як поїздка за кордон не несе загрозу життю і здоров'ю дитини, а також не має на меті залишитися на ПМЖ. Заява подається до суду за місцем проживання як позовну заяву немайнового характеру з супроводжується всіма необхідними документами і квитанції про оплату державного мита.

Звертаю вашу увагу на те, що тільки лише на словах другий з батьків не може відмовити вам у праві виїзду з дитиною за кордон. Свою заборону він повинен оформити юридично. Процедура оформлення досить клопітка. Батько повинен надати в районний відділ ФМС РФ наступний пакет документів: заяву про те, що він не дає дозвіл на виїзд дитини за кордон; документ, що засвідчує особу; нотаріально завірені копії документів, що підтверджують батьківські права щодо неповнолітнього громадянина РФ. Тільки після цього буде прийматися рішення про заборону на виїзд.

Автор

Андрій Ніздря адвокат

Питання та відповіді

x

Вам сподобалася стаття?

Оцініть статтю

Обговорення

Отримала згоду на вивезення дитини третьою особою в Г / К Росії в Мілані. Згода складання як годиться, паспортні дані мої, мою дитину і хто вивозить дитину (бабуся), зазначений термін і країна вивезення, стоїть печатка консульства і підпис консула. Але у візовому центрі не приймають це згоду, просять інформаційний лист від консула на якій підставі було видано згоду. Чи правильно це, для них підпис консула не має юридичної сили, потрібен підпис нотаріуса. Чи так це насправді, потрібна згода підписання нотаріусом?

03.12.2015 16:33:44, Надія

.

Коментувати можут "З дитиною за кордон: згода на виїзд. 3 питання юристу"

Про виїзд несупроводжуваного дитини за граніцy

Кордон - це дві країни, іноді з різними правилами. Щоб виїхати з РФ громадянину РФ згоду потрібно від одного з батьків або без згоди в супроводі одного з батьків. З дитиною за кордон: згода на виїзд. 3 питання юристу.

Дозвіл на виїзд до Йорданії

Звернулася по вотсапу до батька дитини з проханням написати дозвіл на виїзд і пропозицією призначити мені час зустрічі у нотаріуса. З чоловіком в розлученні, відносини дуже погані. Якщо він відмовляється дати дозвіл на "вивезення дитини за кордон", то ...

Порадьте, де отримати згоду на виїзд дитини.

Обговорення юридичних питань, консультації фахівців на теми спадщини, нерухомості, оформлення документів. Порадьте, якщо знаєте нотаріуса, який напише згоду на самостійний згоду на виїзд дитини за кордон на 3 роки.

Важливо !!!! (Щодо дозволу на виїзд дітей)

Згода на вивезення дитини при оформленні візи до Греції - потрібно робити нотаріально завіреним якщо їдуть обоє батьків? або Дозвіл потрібно тільки в тому випадку, якщо наприклад один батько потім затримується з З дитиною за кордон: згода на виїзд.

У кого довгострокове згоду на виїзд дитини за кордон є?

Чи можна оформити згоду батька на виїзд дитини з матір'ю терміном до повноліття дитини (тобто в моїй ситуації на 5 років). Туризм за туристичними путівками. Подорожі за кордон і по Росії: покупка туру, бронювання готелю, віза, паспорт, квиток, туроператор, турагент.

Чи потрібен дозвіл на вивіз дітей до Туреччини ТЕРМІНОВО!

Туризм за туристичними путівками. Подорожі за кордон і по Росії: покупка туру, бронювання готелю, віза, паспорт, квиток, туроператор, турагент. Дівчатка, підкажіть, будь ласка, чи потрібно дозвіл від батька на виїзд дітей до Туреччини? Заздалегідь дякую за відповіді.

Згода на вивезення дитини все таки потрібно, якщо дочка їде з татом?

Для перетину кордону Росії згоду не треба. Для виїзду (повернення на Батьківщину) назад тим більше. Жодна країна не має З дитиною за кордон: згода на виїзд. 3 питання юристу. Отримала згоду на вивезення дитини третьою особою в Г / К Росії в Мілані.

З дитиною за кордон: згода на виїзд. 3 питання юристу

3 питання юристу. - посиденьки. Самостійні подорожі. Отримала згоду на вивезення дитини третьою особою в Г / К Росії в Мілані. Згода складання як годиться, паспортні дані мої, мою дитину і хто вивозить дитину (бабуся), зазначений ...

згоду на виїзд дитини за кордон на 3 роки

Юридична. Обговорення юридичних питань, консультації фахівців на теми спадщини Щойно робила згоду в Болгарію - на візу доведеться зробити перехресні згоди на нас з чоловіком, а З дитиною за кордон: згода на виїзд. 3 питання юристу.

дитина з мамою в США без дозволу батька.

Чи потрібен дозвіл на вивіз дітей до Туреччини ТЕРМІНОВО! Будь ласка, підкажіть: чи потрібен для дитини - американського громадянина, вписаного в паспорт матері (мати росіянка) Щоб вивезти дитину за кордон (якщо він виїжджає з матір'ю) згоду батька не потрібно.

А для якого шенгену не потрібно згоди батька на вивезення дітей

заявляйте, що дитина їде з обома батьками Якщо у тата є відкритий шенген, тоді Іспанці в минулому році не прийняли у мене доки на дочку без згоди батька, який повинен у нас прийняли АЛЕ Власне не дивилися на дозвіл у нас тільки тому, що у нас була ...

Згода батьків на виїзд дитини дією до повноліття

Для виїзду з Росії неповнолітнього громадянина РФ спільно з одним з батьків згоди на виїзд дитини за кордон від другого з батьків не 3 питання юристу. Чи можна вивозити неповнолітньої дитини за кордон без згоди одного з батьків?

Заява про заборону на вивіз дитини за кордон

Будь ласка, напишіть, як вивезти дитину за кордон, якщо батько виставив заборона у прикордонників. Виїзд дитини за кордон: згода батьків. Як оформити дозвіл на вивезення дитини. Але на кордоні на нашому боці дані всіх виїжджаючих вводять в ...

Для інформації: виїзд дитини за кордон - достатньо згоди одного з батьків

З дитиною за кордон: згода на виїзд. 3 питання юристу. Російське законодавство не вимагає згоди на виїзд дитини від другого батька, але для шенгенської візи У мене довгострокове (до 18-річчя сина зі значним списком країн), але в моєму супроводі ...

Згода на виїзд дитини

Згода на виїзд дитини. Документи. Самостійні подорожі. Самостійна організація відпочинку: бронювання готелів, покупка квитків, оренда авто і житла, екскурсії та визначні пам'ятки. З дитиною за кордон: згода на виїзд. 3 питання юристу.

Таємниці отримання візи в Шенген без відома батька - без проблем !!!

... згоди, Дозволи на виїзд дитини за кордон я не давав, документів необхідних для отримання візи неповнолітньому дитині не оформляв Розділ: Документи (віза до Італії для мами з дитиною без згоди батька). Дозвіл від батька на вивезення дитини.

опечатка в згоді на виїзд

опечатка в згоді на виїзд. Документи. Юридична. Обговорення юридичних питань, консультації фахівців на теми спадщини, нерухомості, оформлення документів. З дитиною за кордон: згода на виїзд. 3 питання юристу.

Можна взяти чужу дитину?

З дитиною за кордон: згода на виїзд. 3 питання юристу. Чи можна вивозити неповнолітньої дитини за кордон без Подорожі за кордон і по Росії: покупка туру Чи потребують дозвіл від батька на виїзд його неповнолітньої дитини з країни?

Дозвіл на виїзд

Виїзд дитини за кордон: згода батьків. Як оформити дозвіл на вивезення дитини. Досвідчені матусі, підкажіть будь ласка, чи можна вивезти опікуваного дитини за кордон на новорічні свята, конкретно в Абхазію, якщо мати дитини не ЛРП і сидить ...

Дозвіл на вивезення дитини за кордон

Щоб вивезти дитину за кордон (якщо він виїжджає з матір'ю) згоду батька не потрібно. Якщо дитина виїжджає ні з матір'ю, а з Розділ: Закони, права (вивезення дитини за кордон якщо мати виходить заміж). Але Датське посольство не дає візу для дитини без дозволу ...

Згода на вивезення дитини все таки потрібно, якщо дочка їде з татом?
Як правильно оформити згоду на вивезення дитини і що робити в спірних ситуаціях, щоб відпочинок за кордоном все ж відбувся?
Чи можна вивозити неповнолітньої дитини за кордон без згоди одного з батьків?
Як правильно його оформити?
Що робити, якщо один з батьків не дає своєї згоди на виїзд дитини?
Чи так це насправді, потрібна згода підписання нотаріусом?
У кого довгострокове згоду на виїзд дитини за кордон є?
Дівчатка, підкажіть, будь ласка, чи потрібно дозвіл від батька на виїзд дітей до Туреччини?
Згода на вивезення дитини все таки потрібно, якщо дочка їде з татом?
Чи можна вивозити неповнолітньої дитини за кордон без згоди одного з батьків?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.